Praėjusią savaitę Latvijoje, Daugpilio mieste, jau dvyliktą kartą vyko Tarptautinis sakralinės muzikos muzikos festivalis-konkursas „Sidabriniai varpai“. Pirmasis tarptautinis sakralinės muzikos festivalis „Sidabriniai varpai“ vyko 2000 metais, minint Daugpilio miesto jubiliejų. Konkurse gali dalyvauti įvairių kategorijų chorai ir vokaliniai ansambliai. Nuo 2007 metų festivalio rėmuose rengiamas jaunųjų dainininkų iki 16 metų Kalėdinių dainų konkursas. Solistai, kaip ir mūsų LTV vaikų ir moksleivių konkurse „Dainų dainelė“, vertinami 25 balų sistema pagal amžiaus kategorijas.

Šiais metais į Daugpilį išsiruošė Radviliškio muzikos mokyklos solistė Toma Saveljevaitė, konkurse atlikdama lietuvių ir užsienio kompozitorių kalėdines dainas. Komisija, kurios sudėtyje dirbo Latvijos atstovai, aukštais balais įvertino solistės pasirodymą, skirdama 22,5 balo ir suteikdama vienintelei Lietuvos atstovei Tomai Saveljevaitei I laipsnio diplomą. Ypatingai jautrios akimirkos apėmė mūsų atstovę, kuomet Toma suprato, kad Lietuvos valstybės vėliava iškelta jos garbei. Tai buvo pirmasis ir labai sėkmingas dainininkės startas tarptautinėje scenoje.

Tomos mokytojai Inga Petrauskienė, Rytis Borusevičius ir tėveliai džiaugiasi solistės pasirodymu ir mano, kad tai gera pradžia solinio dainavimo karjeros formavimui.

Vadovo 2018 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192143
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

9.png8.png3.png4.png7.png
Šiandien31

Ketvirtadienis, 21 vasario 2019
Į viršų