Nacionaliniu lygmeniu rengiama neformaliojo vaikų švietimo ir formalųjį švietimą papildančio ugdymo mokyklų (toliau – NVŠ mokykla), kurių savininko teises ir pareigas įgyvendina savivaldybė, programų įgyvendinimo situacijos analizė. Šiam tikslui pasiekti yra vykdoma mokytojų, tėvų ir mokinių apklausa.

Prašome mokyklos bendruomenės narius užpildyti pateiktus klausimynus:

NVŠ mokytojams: https://www.lmnsc.lt/anketa/nvsm_p/

Mokinių tėvams/globėjams: https://www.lmnsc.lt/anketa/nvsm_t/

Mokiniams: https://www.lmnsc.lt/anketa/nvsm_mok/

Prašome klausimynus užpildyti iki 2018 m. birželio 1 d.

Iš anksto dėkojame!

Radviliškio muzikos mokyklos merginų vokalinis ansamblis „AD LIBITUM“ (vadovai Inga Petrauskienė ir Rytis Borusevičius) 2017 metų lapkričio 24-27 dienomis išvyko į Estijos sostinėje Taline vykusį I tarptautinį konkursą “Christmas Star”, kurį organizavo Tarptautinis chorinio meno komitetas “Credo”.

Mūsų delegacija buvo įsikūrus Talino senamiestyje, kuriame jau nuo lapkričio 17 dienos šurmuliuoja Kalėdos – katedros aikštėje pasidabinusi puošni eglė ir margaspalvis kalėdų miestelis su dar nematytais kalėdų stebuklais, šventiškai nuteikė visą mūsų delegaciją. Organizatoriai mums parūpino itin įdomią ekskursiją po Talino senamiestį. Kolektyvas dalyvavo iškilmingame konkurso atidarymo koncerte. Ansamblio solistė Toma Saveljevaitė atliko įspūdingo grožio giesmę “Ave Maria”. Na o paskutinę viešnagės dieną skelbiamų rezultatų laukėme su nekantrumu. Ir ne veltui – I vieta  vokalinių ansamblių kategorijoje, o vakarinio pasirodymo Koncertų salėje “Estonia” metu, vykusio GRAND PRIX lošime, “AD LIBITUM” tapo konkurso nugalėtoju.

Radviliškio muzikos mokyklos atstovės namo parsivežė ne tik pirmąją vietą, GRAND PRIX apdovanojimą, bet ir geriausias emocijas, šiltus įspūdžius ir didžiulę patirtį.

AIM pristatymas

AIM pristatymas

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 57.6%
mokyklos mokytojų - 18.6%
mokyklos administracijos - 1.7%
spaudos - 3.4%
interneto - 15.3%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.4%

Visi balsai: 59
Balsavimas baigėsi : gruodžio 31, 2017
7.png5.png6.png2.png2.png
Šiandien96

Sekmadienis, 20 gegužės 2018
Į viršų