Gruodžio 17 dieną Radviliškio muzikos mokykloje įvyko jau per penkiasdešimt metų rengiamas tradicinis I-os klasės pianistų koncertas „Aš jau moku groti“, kurį paruošė mokytojai Vera Silickaja, Kęstutis Pakštas ir Dovilė Pranaitytė. Koncertas vyko netradicinėje erdvėje – Šeduvos kultūros ir amatų centro salėje.

Visi jaunieji atlikėjai audringais aplodismentais buvo palydėti į didžiąją sceną ir kiekvienam mokiniui buvo įteiktas kalėdinis žaisliukas eglutei – prisiminimas apie pirmąjį koncertą. Jaunuosius pianistus pasveikino direktorės pavaduotoja ugdymui Ernesta Linkevičienė.

Koncertą pradėjo ikimokyklinės klasės mokiniai (mokytojos Dovilė Pranaitytė ir Ernesta Linkevičienė), pasveikindami pirmokus nuotaikingomis dainelėmis. Taip pat pirmokėlius sveikino vyresnių klasių mokiniai: Emilė Kavaliauskaitė (mokytojas Kęstutis Pakštas), Joris Kiela (mokytojas Gintaras Staleriūnas), fortepijoninis duetas Ugnė Petraitytė ir Gileta Staškūnaitė (mokytoja Daina Vedeckienė). Pirmajam koncertui jaunuosius pianistus paruošė fortepijono skyriaus mokytojai – Vera Silickaja, Rytis Borusevičius, Ernesta Linkevičienė, Daina Vedeckienė, Asta Jurevičienė ir Kęstutis Pakštas. Koncertą vedė muzikos mokyklos absolventė, Šiaulių dramos teatro aktorė Gintarė Ramoškaitė.

Informacija dėl koronaviruso

Vadovo 2019 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
1.png5.png3.png0.png8.png0.png
Šiandien70

Šeštadienis, 30 gegužės 2020
Į viršų