2019 metų Vasario 27 d. gausus būrys jaunųjų atlikėjų sugūžėjo į Radviliškio muzikos mokyklą. Čia vykusiame II-ąjame Tarptautiniame instrumentinės muzikos konkurse „Grokime kartu”  varžėsi 33 kolektyvai, 79 mokiniai. Tai mokiniai iš: Latvijos Liepojos muzikos mokyklos, iš Lietuvos Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Palangos, Plungės, Platelių, Mažeikių, Veiverių, Kėdainių, Radviliškio, Tytuvėnų, Joniškio, Kupiškio, Ventos, Kuršėnų muzikos ir meno mokyklų. Radviliškio muzikos mokyklos jaunieji atlikėjai pradžiugino savo puikiu pasirodymu. Konkursui mokinius paruošė 45 pedagogai.

Konkurse dalyvavo keturi Radviliškio muzikos mokyklos atlikėjų kolektyvai: trys fortepijoniniai duetai ir vienas akordeonininkų duetas. Visi dalyviai varžėsi skirtingose kategorijose pagal klases ir ansamblio sudėtį. Kiekvienas kolektyvas mintinai atliko du kūrinius.  Konkurso vertinimo komisija, sudaryta iš Lietuvos ir Latvijos ir Estijos muzikos pedagogų, puikiai įvertino mokyklos dalyvių pasirodymus. Konkurso „Grokime kartu” II-osios vietos laureatais tapo Radviliškio muzikos mokyklos fortepijoninis duetas Patricija Butvilaitė ir Augustė Motekaitytė (mokytoja Diana Sabulienė), III vietos laureatais tapo fortepijoninis duetas Ula Poškaitė ir Skaidra Pšalgauskaitė (mokytoja Daina Vedeckienė). Fortepijoninis duetas Gertrūda Burbulytė  ir Elija Peleckytė (mokytoja Daina Vedeckienė) tapo konkurso diplomantais.

Vasario 28 dieną vyko tarptautinis festivalis „Grokime kartu”. Į festivalio koncertą suvažiavo per 100 jaunųjų muzikantų ir jų pedagogų iš Pakruojo, Kėdainių, Panevėžio, Šiaulių, Joniškio, Tytuvėnų muzikos bei meno mokyklų. Taip pat mūsų draugai ir partneriai iš Valkos J. Cimzes muzikos mokyklos (Latvija). Gausiai dalyvavo Radviliškio muzikos mokyklos kolektyvai, paruošti mokytojų: V. Silickajos, D. Baltučio, J. Stakvilevičienės, E. Zakarkaitės, A. Minciuvienės, D. Vedeckienės, D. Sabulienės, V. Barzinskio, I. Lipinskienės, T. Kanapinsko, M Atstopo, E. Linkevičienės, Č. Gilio, I. Jeriomenko, V. Bulzgis. Klausytojai išgirdo įvairių instrumentinių ansamblių atliekamą muziką.

Radviliškio muzikos mokykla turi kuo didžiuotis: kūrybingais, savo darbą mylinčiais pedagogais, gabiais ir darbščiais jaunaisiais atlikėjais.

 

 

Kai mokiniai atostogauja, pedagogai tobulinasi, gilina žinias ir dalijasi patirtimi.

2019 metų vasario 20 d. Radviliškio muzikos mokykloje vyko seminaras „Adaptyvaus ugdymo metodai pagal individualius mokinio gebėjimus muzikavimo pamokose“. Lektorė Irena Meldaikienė, Anykščių muzikos mokyklos fortepijono mokytoja metodininkė, nuoširdžiai dalijosi savo pedagoginio darbo patirtimi. Seminaro pranešėja demonstravo ir aptarė pasaulinio mokymo metodus, pristatė naujus ir savo sukurtus mokymo būdus, kurie padeda pasiekti maksimalius mokinio gebėjimus.

Skaityti daugiau: Seminaras „Adaptyvaus ugdymo metodai pagal individualius mokinio gebėjimus muzikavimo pamokose“

2019 metų vasario 13 dieną gausus muzikos mokyklos mokinių bei jų mokytojų būrys dalyvavo Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijoje organizuotame Jaunųjų atlikėjų festivalyje „Laiko horizontai“ skirtame Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijos 80-mečiui ir Vasario 16-ajai paminėti.

Skaityti daugiau: Jaunųjų atlikėjų festivalis „Laiko horizontai“

Vasario 12-osios vakarą praleidome muzikos mokykloje, tačiau neįprastai. Tikrinome savo žinias protmūšyje. Mokytojus, mokinius ir jų tėvelius kvietėme išbandyti save Lietuvos istorijos platybėse. Protmūšyje dalyvavo 6 komandos, kurios įrodė, kad yra gabios ne tik muzikos srityje.

Skaityti daugiau: Vasario 12-osios vakaro protmūšis!

2019 metų Vasario 8 d. į Pakruojo Juozo Pakalnio  muziko mokykla suvažiavo mokiniai iš Radviliškio, Pakruojo, Joniškio, Biržų, Raseinių, Naujosios Akmenės muzikos ir meno mokyklų.

Jaunieji pianistai dalyvavo II-jame respublikiniame festivalyje „Linksmosios natos“.

Skaityti daugiau: II-asis respublinis festivalis "Linksmosios natos"

Vadovo 2018 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

1.png0.png1.png8.png4.png4.png
Šiandien14

Trečiadienis, 20 kovo 2019
Į viršų