MOKSLEIVIŲ SĄRAŠAS 2017 – 2018 m. m.

Mok. Aušra Kinderė (chorinis dainavimas):

  • Šimkutė Auksė V
  • Proščepenkaitė Kamilė V
  • Rimkus Justinas V
  • Zabulytė Saulė Marija V
  • Toleikytė Gabija IV
  • Kazlauskaitė Urtė IV
  • Aksinavičiūtė Kamilė IV
  • Barkauskaitė Kamilė IV
  • Navickaitė  Evelina IV
  • Niparavičiūtė Danielė IV
  • Kosnikovskaja Lija IV
  • Petrėtytė Kamilė IV
  • Antanaitytė Anetė II
  • Šiurnaitė Liepa II
  • Daniusevičius Nojus II
  • Varonavičiūtė Ūla II
  • Balinskaitė Medeinė I
  • Morkūnas Nojus I
  • Zarauskaitė Gruoda I
  • Lytiuga Arina I

Mok. Inga Petrauskienė (solinis dainavimas):

  • Saveljevaitė Toma VII
  • Jurpalytė Roberta VI
  • Deltuvaitė Lėja IV
  • Praninskaitė Kamilė III

 

Mok. Dovilė Pranaitytė (ikimokyklinis ugdymas):


II grupė II mok. metai (vyresni)

  • Stankevičius Adomas
  • Žekas Laurynas
  • Januševičiūtė Radvilė
  • Dišlė Liepa
  • Asačiovaitė Smiltė
  • Astrauskaitė Vismantė
  • Mačiulis Arentas
  • Dambrauskas Ainius
  • Gaubaitė Miglė

I grupė II mok. metai (jaunesni)

  • Pranskevičius Arijus
  • Pranskevičius Matas
  • Pranskevičiūtė Liepa
  • Deltuvaitė Radvilė
  • Žekas Joūbas
  • Gudanytė Marija
  • Tučkutė Viltė
  • Rugilė Kitavičiūtė

I mokymo metai 5-6 m. (vyresni)

  • Ruchtinas Titas
  • Šeipak Karina
  • Keršytė Deina

I mokymo metai 3-4 m. (jaunesni)

  • Minciūtė Elena
  • Blinstrubaitė Ema
  • Andrijonaitė Aleksandra
  • Gelumbauskaitė Luka
  • Šimkus Joris

Mok. Irina Jeriomenko:

  • Krušinskytė Urtė VI
  • Krušinskytė Rusnė VI
  • Karčiauskaitė Milena V
  • Gadliauskaitė Arminta IV
  • Jakštytė Eglė III
  • Čečko Dmitrijus III
  • Mincius Kasparas III
  • Liubavičiūtė Gabija II
  • Andrulytė Keitė I
  • Sipavičiūtė Jarūnė I
Mok. Asta Jurevičienė:

  • Bernadickaitė Gustė VI
  • Bičkaitė Augustina VI
  • Leskauskaitė Rugilė VI
  • Kanišauskas Vismantas VI
  • Kislaja Viktorija III
  • Petrėtytė Rugilė III
  • Čepaitytė Ineta III
  • Kavaliūnaitė Andrė III
  • Gotautaitė Austėja III
  • Kanišauskaitė Kornelija III
Mok. Kęstutis Pakštas:

  • Bielskytė Modesta VII
  • Malčiauskaitė Monika-Beata VII
  • Kavaliauskaitė Emilė VI
  • Bieliūnaitė Kamilė VI
  • Peleckis Jokūbas III
  • Petuška Dominykas III
Mok. Vilma Žilienė:

  • Augulytė Ieva IV
  • Gudanytė Juta IV
  • Kučinskaitė Emilija IV
  • Sutkevičiūtė Kotryna III
  • Labanauskaitė Akvilė III
  • Burbaitė Viktorija II
  • Vaičiulytė Urtė II
  • Ananjevaitė Ainė I
  • Dambrauskaitė Meida I
  • Bernotaitė Deimantė I
   
Mok. Asta Minciuvienė:

  • Ulys Vilius VII
  • Sinkevičiūtė Džestina Alma V
  • Petrauskaitė Meda V
  • Samanauskaitė Deimantė IV
  • Urbelytė Eva IV
  • Tarvydaitė Kamilė IV
  • Tamošiūnaitė Rugilė III
  • Senulytė Kamilė III
  • Gakštys Džiugas II
  • Dagytė Gabija I
Mok. Diana Sabulienė:

  • Abudauskaitė Melita VII
  • Balinskas Ignas VI
  • Pauraitė Toma VI
  • Motekaitytė Augustė V
  • Lukšytė Vakarė V
  • Butvilaitė Patricija V
  • Gecaitė Viltė IV
  • Varonavičiūtė Austėja IV
  • Kanišauskaitė Elana IV
  • Laurutytė Adelė IV
  • Sinkevičiūtė Emilė II
  • Gilytė Vytė II
  • Vėžytė Deimantė I
Mok. Aurelija Šakėnienė:

  • Šetikaitė Vanesa V
  • Dambrauskaitė Emilija IV
  • Šetikaitė Lėja II
       
Mok. Laura Petkuvienė:

  • Sakalauskas Sainoras VI
  • Stičkobaraitė Kotryna IV
  • Kniškaitė Austėja IV
  • Skeberdytė Enrika IV
  • Kriuklytė Elinga II
  • Tverskytė Luka Lukrecija I
  • Ereminas Ignas I

Mok. Vera Silickaja:

  • Razmutė Gabija VII
  • Kuzinkaitė Ugnė VII
  • Ivanovaitė Ugnė VI
  • Bložytė Gabrielė VI
  • Mičiulytė Giedrė VI
  • Čapaitytė Ieva VI
  • Korsakaitė Akvilė IV
  • Andzelytė Viltė IV
  • Latišaitė Amanda IV
  • Krukauskaitė Gabija III
  • Domrina Luknė III
  • Korsakas Kajus II
 
Mok.  E. Linkevičienė:

  • Zarankaitė Andželika VI
  • Pudžiuvėlytė Rusnė V
  • Nasickas Benas IV
  • Šikšnytė Goda IV
Mok. R. Borusevičius:

  • Noraitytė Samanta VII
  • Bartoševičiūtė Areta VII
  • Ruseckaitė Ūla V
  • Golubevas Pijus V
  • Jadovaitė Emilija IV
  • Levickaitė Justė IV
  • Kazakevič Augustas I

Mok. Daina Vedeckienė:

  • Butkutė Ingrida VII
  • Malonytė Gabija VII
  • Varanauskaitė Nerilė VII
  • Kudriavcevaitė Vesta VI
  • Staškūnaitė Gileta VI
  • Petraitytė Ugnė VI
  • Lipeikaitė Toma VI
  • Motiekaitytė Ema VI
  • Poškaitė Ula IV
  • Pšalgauskaitė Skaidra IV
  • Griniūtė Ūla III
  • Peleckytė Elija III
  • Burbulytė Gertrūda III
 
Mok. Emilija Zakarkaitė:

  • Kubilius Lukas III
 

Mok. Vytautas Bulzgis:

  • Plukaitė Eimantė KR. UGD.
  • Buračas Rytis VII
  • Čepaitis Lukas VI
  • Karalius Nedas Julius VI
  • Karalius Justas Laimis V
  • Rekašius Augustas V
  • Bagušis Mantas V
  • Aleksiūnaitė Paulina IV
  • Bitė Eimantas IV
  • Augė Žygimantas III
  • Kalinauskaitė Gabrielė III
  • Litvinas Gvidas II
  • Gaubas Deividas II
Mok. Roma Apšegienė:

  • Ščepanov Karolis VII
  • Šlėvytė Rūta VII
  • Stankevičiūtė Greta V
  • Rimkūnas Matas V
  • Levickas Herkus Arijus IV
  • Gapšys Julius I

Mok. Virginijus Cirkelis:

  • Bagočius Rutenis VII
  • Petrikauskas Rokas VI
  • Jasiūnas Erminas V
  • Virbukas Gytis IV
  • Kibartas Geraldas IV
  • Bernik Dovydas III
  • Butkus Arnoldas III
  • Balčiūnas Ignas I
Mok. Elena Navickienė:

  • Glebauskaitė Ignė VI
  • Petraitis Vytenis III
  • Kislyj Matvej III
  • Zdanavičiūtė Ieva III
  • Šiukščiūtė Neringa II
  • Garbačiauskaitė Olivija II
Mok. Tomas Kanapinskas:

  • Alekna Vilius VII
  • Valčiukas Vakaris III
  • Miškinis Rytis I
  • Miknevičius Laurynas I
Mok. Irena Lipinskienė:

  • Mikšytė Skaistė VI
  • Songailaitė Kamilė VI
  • Ubartaitė Ema V
  • Tumėnytė Karolina V
  • Šulnytė Miglė IV
  • Maslauskaitė Miglė III
  • Čapaitytė Emilija III
  • Asačiovaitė Aistė II
  • Savickaitė Kamilė II
  • Steponkevičiūtė Gabrielė I
  • Stasiulytė Viltė I
  • Ruchtinaitė Radvilė I
Mok. Česlovas Gilys:

  • Pocius Emilijus VI
  • Tabokas Emilis VI
  • Plungaitė Gabija VI
  • Kryvošeja Rokas V
  • Švėgžda Kernius IV
  • Vaitkevičius Paulius IV
  • Cirkelis Domantas IV
  • Dževečka Lukas III
  • Janušauskas Julius Ignas III
  • Bileišis Vilius I
Mok. Marius Atstopas:

  • Banys Rokas VI
  • Zakutauskas Arnas VI
  • Gecas Ainius V
  • Kerpys Adomas V
  • Varkalevičiūtė Eva V
  • Mikalajūnas Arminas IV
  • Šmatavičius Rokas III
  • Spietinis Martynas I
  • Naičenko Gabrielius I
  • Povilianskas Mantas I
Mok. Gintaras Staleriūnas:

  • Vaitkus Jokūbas III
  • Kiela Joris III
  • Janušauskas Dominykas III
  • Gapšys Gvidas II
  • Skvarčinskas Ainius II
  • Grebliauskas Edenas II
  • Paškevičius Eimantas I
  • Skirius Kristupas I
  • Jurpalytė Ieva I
Mok. Virginijus Barzinskis:

  • Žiškytė Brigita II
  • Dargytė Deimantė II
  • Jankūnaitė Rebeka I
Mok. Jūratė Stakvilevičienė:

  • Gedminas Džiugas VI
  • Deltuvas Pijus VI
  • Buniutė Iveta III
  • Tubytė Urtė II
  • Pocevičiūtė Gytė II
  • Vaitkutė Meda II
  • Mikalauskaitė Liepa II
  • Kamandierytė Lėja II
  • Dic Arina I
Mok. Ramūnas Jonaitis:

  • Mickus Rokas V
  • Barsys Vainius IV
  • Molis Edvinas III
  • Zinkevičius Lukas III
 
Mok. Donatas Baltutis:

  • Golubevas Gvidas KR. UGD.
  • Špakauskas Vėjas KR. UGD.
  • Verdingas Gabrielius VII
  • Paškevičius Eitvydas VII
  • Stryla Klaidas VII
  • Česas Arnas V
  • Levickas Domas Aironas IV
  • Butkevičiūtė Juta II
  • Špakauskaitė Upė II
  • Tamošiūnas Ąžuolas II
  • Latišaitė Austėja II
  • Juzukonis Bronius I
  • Golubevas Gustas I

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 161925
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

5.png6.png4.png8.png7.png
Šiandien53

Penktadienis, 20 spalio 2017
Į viršų