INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ SAVIIZOLIACIJOS

  • Į individualias pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį, arba naują laiką, suderintą su muzikavimo mokytoju.
  • Į grupines pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį. Negalintiems prisijungti mokiniams, prieš tai informavus mokytoją, užduotys įkeliamos į mokiniams sukurtas uždaras grupes arba į el.dienyną kiekvieną ketvirtadienį iki 19 val.

2016 m. gegužės 14 d. Šiaulių 1-ojoje muzikos mokykloje pražygiavo VIII Lietuvos jaunųjų pianistų festivalis „Šiuolaikinės lietuviškos fortepijoninės muzikos PARADAS – 2016“.  Šis festivalis vyksta kas du metai ir išskirtinis, nes jame skamba tik šiuolaikiniai lietuvių kompozitorių kūriniai sukurti fortepijonui.

Festivalis prasidėjo Šiaulių krašto kompozitorių – Sigimanto Žentelio, Dainiaus Danilaičio, Gedimino Kalino, Igorio Batargino, Algirdo Bružo sukurtais kūriniais fortepijonui. Radviliškio muzikos mokyklą atstovavo nemažas būrys atlikėjų - 12 pianistų, kuriuos ruošė mokytojo sV.Žilienė, A.Minciuvienė, I.Jeriomenko, L.Petkuvienė, V.Silickaja. Festivalis į vieną vietą subūrė apie 100 atlikėjų iš Lietuvos muzikos ir meno mokyklų. Mokiniai džiaugėsi galimybe pabendrauti su kompozitoriais sukūrusiais jų atliekamus kūrinius.

naujas kontaktai

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Mintys apie muziką

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192521
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
2.png1.png3.png5.png2.png3.png
Šiandien34

Pirmadienis, 06 gruodžio 2021
Į viršų