Kovo 06 d. gausus būrys jaunųjų atlikėjų sugūžėjo į Radviliškio muzikos mokyklą. Čia vykusiame I-ąjame Tarptautiniame instrumentinės muzikos konkurse ,,Grokime kartu” varžėsi  53 kolektyvai, 133 mokiniai iš Estijos Valgos miesto, Latvijos Valkos miesto, Iš Lietuvos: Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Palangos, Kaišiadorių, Rietavo, Veiverių, Pakruojo, Radviliškio Tytuvėnų, Joniškio, Kupiškio, Biržų, Ventos, Kuršėnų muzikos ir meno mokyklų.

Radviliškio muzikos mokyklos jaunieji atlikėjai  pradžiugino savo puikiu pasirodymu. Konkurse dalyvavo ir 9 Radviliškio muzikos mokyklos atlikėjų kolektyvai: 6 fortepijoniniai duetai, 1 kamerinis duetas, 2 instrumentiniai ansambliai . Visi dalyviai varžėsi skirtingose kategorijose pagal klases ir ansamblio sudėtį. Kiekvienas jaunųjų atlikėjų kolektyvas mintinai atliko 2 kūrinius.   Konkurso vertinimo komisija, sudaryta iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos muzikos pedagogų, puikiai įvertino  mokyklos dalyvių  pasirodymus.

Konkurso ,,Grokime kartu” I-osios vietos laureatais, tapo Radviliškio muzikos mokyklos fortepijoninis duetas  Patricija Butvilaitė ir Augustė Motekaitytė (mokytoja Diana Sabulienė) bei gitaristų ansamblis Rokas Banys, Ainius Gecas, Vaiva Noraitytė, Adomas Kerpys (mokytojas Marius Atstopas). II vietos laureato diplomai įteikti  fortepijoniniams duetams: Gertrūdai Burbulytei  ir Elijai Peleckytei (mokytoja Daina Vedeckienė), Jokūbui Peleckiui ir Dominykui Petuškai (mok. Kęstutis Pakštas), bei kanklių ansambliui ,,Radvilė“: Karolinai Tumėnytei, Skaistei Mikšytei, Emai Ubartaitei (mokytoja Irena Lipinskienė). III vietos laureatais  tapo kamerinis  duetas Pijus Deltuvas ir Gabija Razmutė (mokytojos  Jūratė Stakvilevičienė ir Vera Silickaja )ir fortepijoninis duetas: Ula Poškaitė ir Skaidra Pšalgauskaitė (mokytoja Daina Vedeckienė).

Du fortepijoniniai duetai Meda Petrauskaitė ir Džestina Sinkevičiūtė (mokytoja Asta Minciuvienė)  ir Urtė Krušinskytė ir Rusnė Krušinskytė (mokytoja Irina Jeriomenko) apdovanoti konkurso diplomais.

Kovo 7-toji tarptautinio konkurso-festivalio “Grokime kartu” festivalio dieną. Į festivalio koncertą suvažiavo per 120 jaunųjų muzikantų ir jų pedagogų  iš Panevėžio, Šiaulių, Raseinių, Tytuvėnų, Ventos , Kuršėnų muzikos bei meno mokyklų. Taip pat mūsų draugai ir partneriai iš Valkos J. Cimzes muzikos mokyklos ( Latvija) ir Valgos muzikos mokyklos (Estija).

Gausiai dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai. Net 13 ansamblių grojo festivalyje juos paruošė mokytojai: A. Šakėnienė, D. Baltutis, V. Bulzgis, I. Lipinskienė, D. Sabulienė, V. Silickaja, R. Apšėgienė, E. Linkevičienė, T. Kanapinskas, R. Borusevičius, Č. Gilys, E. Navickienė, A, Jurevičienė. Festivalį vedė mokytoja I. Petrauskienė.

Klausytojai galėjo išgirsti įvairių instrumentinių ansamblių atliekamą muziką. Beveik dvi valandos klausantis nuostabios muzikos prabėgo maloniai ir džiaugsmingai.
Radviliškio muzikos mokykla turi kuo didžiuotis.: kūrybingais, savo darbą mylinčiais pedagogais, gabiais ir darbščiais jaunaisiais atlikėjais. Norime padėkoti konkurso, bei festivalio organizatoriams:
Dianai Sabulienei, Astai Minciuvienei, Ernestai Linkevičienei, Laurai Petkuvienei, Jūratei Stakvilevičienei.

Linkime kad ir tolesniame kūrybiniame kelyje lydėtų sėkmė.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 161925
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png3.png3.png6.png4.png
Šiandien17

Penktadienis, 22 rugsėjo 2023
Į viršų