INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ SAVIIZOLIACIJOS

  • Į individualias pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį, arba naują laiką, suderintą su muzikavimo mokytoju.
  • Į grupines pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį. Negalintiems prisijungti mokiniams, prieš tai informavus mokytoją, užduotys įkeliamos į mokiniams sukurtas uždaras grupes arba į el.dienyną kiekvieną ketvirtadienį iki 19 val.

Sausio 29 dieną Radviliškio muzikos mokyklos salėje vyko TV vaikų ir moksleivių konkurso „Dainų dainelė“ ketvirtasis zoninis turas. Mūsų mokyklą atstovavę ir sėkmingai pasirodę Kęstučio Pakšto merginų trio Gabrielė Skestenytė, Karolina Kudriavcevaitė ir Gabija Šereivaitė ir Ingos Petrauskienės solistė Gabija Razmutė (koncertmeisteriai Daina Vedeckienė ir Rytis Borusevičius) kovo 16 dieną vyks į LRT studiją dalyvauti televizijos ture, kuriame paaiškės jubiliejinės „Dainų dainelės“ laureatai.

 

Š. m. sausio 29 d. Radviliškio muzikos mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir mokinių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ trečiasis etapas. Renginys sukvietė dalyvauti geriausius moksleivius iš penkių savivaldybių: Joniškio, Akmenės, Pakruojo, Šiaulių rajono ir Radviliškio. Gerbiamai komisijai, kurią sudarė aštuoni nariai, vadovavo maestro Virgilijus Noreika. Muzikos mokyklai konkurse atstovavo Gabija Razmutė (vadovė Inga Petrauskienė, koncertmeisteris Rytis Borusevičius) ir merginų ansamblis (vadovas Kęstutis Pakštas, koncertmeisterė Daina Vedeckienė).

Rezultatų apie dalyvavimą Vilniuje lauksime vėliau, kai trečio etapo atranka įvyks visoje Lietuvoje.

 

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Mintys apie muziką

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192143
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
2.png1.png3.png5.png1.png9.png
Šiandien30

Pirmadienis, 06 gruodžio 2021
Į viršų