INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ SAVIIZOLIACIJOS

  • Į individualias pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį, arba naują laiką, suderintą su muzikavimo mokytoju.
  • Į grupines pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį. Negalintiems prisijungti mokiniams, prieš tai informavus mokytoją, užduotys įkeliamos į mokiniams sukurtas uždaras grupes arba į el.dienyną kiekvieną ketvirtadienį iki 19 val.

Gegužės 26 dieną Radviliškio muzikos mokykloje įvyko Padėkos diena. Mokslo metų pabaigoje visada malonu apžvelgti pasiektus rezultatus, pasidžiaugti laimėjimais, apdovanoti atkakliausius bendruomenės narius.

Vakaro pradžioje mokyklos direktorė Aurelija Šakėnienė visiems padėkojo už įdėtą triūsą ir atsidavimą muzikai. Renginio svečias Seimo narys Algirdas Butkevičius pabrėžė ryžto siekiant užsibrėžto tikslo ugdymo svarbą, taip pat prisiminė mokykliniame pučiamųjų orkestre praleistus metus.

Už mokyklos vardo garsinimą buvo pagerbti šie tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai bei jų mokytojai:

  • saksofonininkų kvartetas Gabrielis Verdingas, Arnas Česas, Gvidas Golubevas, Vėjas Špakauskas (mokytojas Donatas Baltutis),
  • kamerinis duetas Pijus Deltuvas ir Gabija Razmutė (mokytojos Jūratė Stakvilevičienė bei Vera Silickaja),
  • kanklių ansamblis Karolina Tumėnytė, Skaistė Mikšytė, Ema Ubartaitė ( mokytoja Irena Lipinskienė),
  • fortepijoninis duetas Patricija Butvilaitė ir Augustė Motekaitytė (mokytoja Diana Sabulienė),
  • vokalistė Toma Saveljevaitė (mokytoja Inga Petrauskienė, koncertmeisteris Rytis Borusevičius),
  • pianistai Emilija Dambrauskaitė (mokytoja Aurelija Šakėnienė), Elana Kanišauskaitė (mokytoja Diana Sabulienė), Akvilė Korsakaitė ir Viktorija Domrina (mokytoja Vera Silickaja), Jokūbas Peleckis, Dominykas Petuška ir Emilė Kavaliauskaitė (mokytojas Kęstutis Pakštas), Gertrūda Burbulytė ir Elija Peleckytė (mokytoja Daina Vedeckienė);

Jiems įteiktos Radviliškio muzikos mokyklos padėkos bei Seimo nario A. Butkevičiaus dovanos.

Gausus būrys mokinių  buvo pagerbti už gerą mokymąsi ir koncertinę veiklą. Mokytojai Marius Atstopas, Asta Minciuvienė ir Irina Jeriomenko apdovanoti už mokinių paruošimą konkursams. Garbingo jubiliejaus proga mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dėkojo derintojui Algirdui Kulikauskui. Už glaudų bendradarbiavimą su mokykla ir daugybę paaukoto laiko apdovanoti mokinių tėvai Nijolė ir Remigijus Peleckiai, Erika Korsakienė bei Estera Saveljevienė.

Puikią vakaro nuotaiką kūrė koncertiniai numeriai, kuriuos atliko Toma Saveljevaitė, Rytis Borusevičius, Patricija Butvilaitė, Augustė Motekaitytė, Akvilė Korsakaitė, Karolina Tumėnytė, Skaistė Mikšytė, Ema Ubartaitė, Irena Lipinskienė, gitaristai Vaiva Noraitytė, Ainius Gecas, Rokas Banys, Adomas Kerpys.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Mintys apie muziką

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192143
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
2.png1.png3.png5.png1.png9.png
Šiandien30

Pirmadienis, 06 gruodžio 2021
Į viršų