Kiekvieną paskutinį rudens šeštadienį į Kauną suvažiuoja gausus būrys jaunųjų pianistų iš visos Lietuvos. Šiais metais lapkričio 25 dieną  Kaune vyko XVII respublikinis jaunųjų pianistų festivalis – maratonas skirtas Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijos įkūrimo 20- mečiui.

Radviliškio muzikos mokyklos fortepijono specialybės mokiniai atsakingai ruošėsi ir nekantriai laukė šio renginio. Į maratoną susirinko 490 mokinių iš 34 muzikos ir meno mokyklų. Renginiui juos ruošė 222 mokytojai.  Festivalis vyko  11-oje Kauno miesto salių ir ateityje pretenduoja patekti į Gineso rekordų knygą.

Radviliškio muzikos mokyklą  atstovavo 19 jaunųjų pianistų, atvykusių su savo mokytojais ir tėveliais.  Kartu su Birštono meno mokyklos, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos, Kalvarijos meno mokyklos ir Kauno 1-osios muzikos mokyklos atlikėjais, radviliškiečiai koncertavo M. ir K. Petrauskų muziejaus koncertų salėje. Festivalio metu skambėjo įvairaus žanro, epochų  fortepijoninės muzikos kūriniai. Jaunieji atlikėjai ir pedagogai  džiaugėsi galėdami  pasiklausyti vieni  kitų atlikimo.

Po pasirodymo, festivalio organizatoriai visiems dalyviams įteikė padėkas bei saldžias staigmenas. Radviliškio muzikos mokytojai, A. Stončiuvienė, D. Vedeckienė, D. Sabulienė K. Pakštas, L. Petkuvienė, I. Jeriomenko, V. Silickaja, A. Minciuvienė, V. Žilienė apdovanoti padėkomis už mokinių paruošimą  maratonui.

Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijos  padėka už ilgalaikį nuoširdų dalyvavimą draugijos veikloje įteikta Radviliškio muzikos mokyklos Fortepijono skyriaus vedėjai D. Sabulienei.

Festivalio įspūdžiai ir noras dalyvauti kitame maratone liks jaunųjų atlikėjų širdyse.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192143
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png3.png3.png6.png8.png
Šiandien21

Penktadienis, 22 rugsėjo 2023
Į viršų