Radviliškio muzikos mokyklos merginų vokalinis ansamblis „AD LIBITUM“ (vadovai Inga Petrauskienė ir Rytis Borusevičius) 2017 metų lapkričio 24-27 dienomis išvyko į Estijos sostinėje Taline vykusį I tarptautinį konkursą “Christmas Star”, kurį organizavo Tarptautinis chorinio meno komitetas “Credo”.

Mūsų delegacija buvo įsikūrus Talino senamiestyje, kuriame jau nuo lapkričio 17 dienos šurmuliuoja Kalėdos – katedros aikštėje pasidabinusi puošni eglė ir margaspalvis kalėdų miestelis su dar nematytais kalėdų stebuklais, šventiškai nuteikė visą mūsų delegaciją. Organizatoriai mums parūpino itin įdomią ekskursiją po Talino senamiestį. Kolektyvas dalyvavo iškilmingame konkurso atidarymo koncerte. Ansamblio solistė Toma Saveljevaitė atliko įspūdingo grožio giesmę “Ave Maria”. Na o paskutinę viešnagės dieną skelbiamų rezultatų laukėme su nekantrumu. Ir ne veltui – I vieta  vokalinių ansamblių kategorijoje, o vakarinio pasirodymo Koncertų salėje “Estonia” metu, vykusio GRAND PRIX lošime, “AD LIBITUM” tapo konkurso nugalėtoju.

Radviliškio muzikos mokyklos atstovės namo parsivežė ne tik pirmąją vietą, GRAND PRIX apdovanojimą, bet ir geriausias emocijas, šiltus įspūdžius ir didžiulę patirtį.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192143
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png3.png3.png6.png2.png
Šiandien15

Penktadienis, 22 rugsėjo 2023
Į viršų