Vasario 9-ą dieną jau antrą kartą Šeduvos kultūros ir amatų centre rinkosi mūsų mokyklos mokiniai iš Radviliškio, Šeduvos ir Baisogalos. Trisdešimt vaikų turėjo gerą galimybę ne tik viešai koncertuoti, bet ir susipažinti su viso rajono mokinių pasiekimais. Vaikus atlydėjo gausus jų šeimų narių būrys, negailėjęs aplodismentų jauniesiems artistams. Koncerto dalyvius su artėjančiu Lietuvos valstybės šimtmečiu  pasveikino muzikos mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui E. Linkevičienė. Puikią aplinką muzikavimui sukūrė paslaugūs Šeduvos miesto kultūrininkai – dėkojame jiems!

Koncerte pasirodė Gabija Liubavičiūtė, Viktorija Burbaitė, Elinga Kriuklytė, Vytė Gilytė, Kajus ir Akvilė Korsakai, Kasparas Mincius, Dominykas Petuška, Jokūbas Peleckis, Viktorija Kislaja, Elija Peleckytė, Gertrūda Burbulytė, Dmitrij Čečko, Ineta Čepaitytė, Austėja ir Amanda Latišaitės, Goda Šikšnytė, Viltė Andzelytė, Kamilė Tarvydaitė, Viltė ir Ainis Gecai, Ula Poškaitė, Skaidra Pšalgauskaitė, Emilija ir Ieva Čapaitytės, Meda Petrauskaitė, Patricija Butvilaitė, Džestina Sinkevičiūtė, Vismantas Kanišauskas, Ugnė Petraitytė (ji ir renginio vedėja).

Mokinius parengė mokytojai D. Vedeckienė, A. Jurevičienė, I. Jeriomenko, A. Minciuvienė, V. Silickaja, D. Sabulienė, K. Pakštas, E. Zakarkaitė, V. Žilienė, E. Linkevičienė, L. Petkuvienė, M. Atstopas, D.Baltutis, I. Lipinskienė.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png3.png3.png6.png1.png
Šiandien14

Penktadienis, 22 rugsėjo 2023
Į viršų