Po ilgos pertraukos Šiauliuose vėl atgimęs VII fortepijoninių duetų festivalis savo plačia programa apglėbė ir mūsų mokyklą.

2018 metų kovo 14 dieną. Radviliškio muzikos mokyklos salėje vyko meistriškumo kursai, kuriuos vedė pianistai Sonata ir Rokas Zubovai. Pianistai Sonata ir Rokas Zubovai pradėjo groti drauge jau beveik prieš dvidešimt metų, dar gyvendami Jungtinėse Amerikos Valstijose. Sugrįžęs į Lietuvą 2001 metais duetas aktyviai įsiliejo į Lietuvos kultūrinį gyvenimą. Žymi muzikų pora dalijo vertingus patarimus ir įžvalgas dalijo muzikos mokyklos jauniesiems pianistams.

Po meistriškumo kursų mokyklos salėje Sonata ir Rokas Zubovai surengė koncertą . Fortepijoninis duetas atliko M.K.Čiurlionio , J.Bramso ir Dž.Geršvino kūrinius keturiomis rankomis.

Rokas Zubovas paklaustas, kaip jaučiasi nuolatos lyginamas su savo proseneliu kompozitoriumi, dailininku Mikalojumi Konstantinu Čiurlioniu tikino esą jau prie to seniai pripratęs. „Manyje daug Čiurlionio. Jei lygina – tegu“, – sakė Rokas Zubovas. „M.K.Čiurlionis spinduliavo meile kiekvienam žmogui. Ta meilė peraugdavo į vizijas, kūrybą. Tokia duotybė sutinkama vieną kartą per šimtmetį“, – tvirtino pianistas.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png3.png3.png5.png8.png
Šiandien11

Penktadienis, 22 rugsėjo 2023
Į viršų