Po ilgos pertraukos Šiauliuose vėl atgimęs VII fortepijoninių duetų festivalis savo plačia programa apglėbė ir mūsų mokyklą.

2018 metų kovo 14 dieną. Radviliškio muzikos mokyklos salėje vyko meistriškumo kursai, kuriuos vedė pianistai Sonata ir Rokas Zubovai. Pianistai Sonata ir Rokas Zubovai pradėjo groti drauge jau beveik prieš dvidešimt metų, dar gyvendami Jungtinėse Amerikos Valstijose. Sugrįžęs į Lietuvą 2001 metais duetas aktyviai įsiliejo į Lietuvos kultūrinį gyvenimą. Žymi muzikų pora dalijo vertingus patarimus ir įžvalgas dalijo muzikos mokyklos jauniesiems pianistams.

Po meistriškumo kursų mokyklos salėje Sonata ir Rokas Zubovai surengė koncertą . Fortepijoninis duetas atliko M.K.Čiurlionio , J.Bramso ir Dž.Geršvino kūrinius keturiomis rankomis.

Rokas Zubovas paklaustas, kaip jaučiasi nuolatos lyginamas su savo proseneliu kompozitoriumi, dailininku Mikalojumi Konstantinu Čiurlioniu tikino esą jau prie to seniai pripratęs. „Manyje daug Čiurlionio. Jei lygina – tegu“, – sakė Rokas Zubovas. „M.K.Čiurlionis spinduliavo meile kiekvienam žmogui. Ta meilė peraugdavo į vizijas, kūrybą. Tokia duotybė sutinkama vieną kartą per šimtmetį“, – tvirtino pianistas.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Mintys apie muziką

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 161925
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
2.png0.png4.png8.png2.png3.png
Šiandien28

Ketvirtadienis, 23 rugsėjo 2021
Į viršų