Mokinių atostogos:
Rudens atostogos 2022 m. spalio 31 d. – lapkričio 04 d.
Žiemos (Kalėdų) atostogos 2022 m. gruodžio 27 d. – 2023 m. sausio 6 d.
Žiemos atostogos 2023 m. vasario 13 d. – vasario 17 d.
Pavasario (Velykų) atostogos 2023 m. balandžio 11 d. – balandžio 14 d.Mokinių atostogų metu, šeštadieniais ir sekmadieniais gali būti vykdoma mokinių kūrybinė, kultūrinė, koncertinė, pažintinė ir kita veikla, siejama su mokyklos tikslais, mokinių mokymosi poreikiais.

Karantino, ekstremalios situacijos, ekstremalaus įvykio ar įvykio, keliančio pavojų mokinių sveikatai ir gyvybei laikotarpiu ar esant aplinkybėms mokykloje, dėl kurių ugdymo procesas negali būti organizuojamas kasdieniu mokymo proceso būdu, ugdymo procesas gali būti koreguojamas arba laikinai stabdomas, arba organizuojamas nuotoliniu mokymo proceso organizavimo būdu.

Jei oro temperatūra – 20 laipsnių šalčio ar žemesnė, į mokyklą gali nevykti pagal ankstyvojo, ikimokyklinio muzikinio ugdymo ir pradinio muzikinio formalųjį švietimą papildančio ugdymo programas besimokantys mokiniai, esant 25 laipsniams šalčio ar žemesnei temperatūrai - ir pagal kitas programas besimokantys mokiniai. Ugdymo procesas, atvykusiems į mokyklą mokiniams, vykdomas. Šios dienos įskaičiuojamos į mokymosi dienų skaičių.

Apie neatvykimą į pamokas, mokinio ligą, mokinio tėvai (globėjai) turi pranešti muzikavimo mokytojui. Nusprendus nebelankyti muzikos mokyklos, mokinio tėvai (globėjai) turi skubiai atvykti į mokyklą ar internetinėje svetainėje www.radviliskiomuzika.lt skiltyje Prašymų formos parašyti prašymą dėl išbraukimo iš mokinių sąrašo, bei sumokėti mokestį už mokslą. Prašymą ir įrodančius mokėjimo dokumentus atnešti į mokyklos raštinę (tel. 8-422-53347), arba atsiųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 161925
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png5.png3.png2.png3.png
Šiandien135

Trečiadienis, 04 spalio 2023
Į viršų