2018 m. gegužės mėn. 18-21 dienomis Radviliškio muzikos mokyklos mokiniai, mokytojai ir tėveliai turėjo nelengvą išbandymą, jie dalyvavo tarptautiniame konkurse ,,ART-PANORAMA Baltika 2018“. Konkurso pirmoji diena vyko Rezeknėje (Latvija), o antrosios dienos konkurso perklausos vyko jūriniame kelte ,,Romantika“, plaukiančiame iš Rygos į Stokholmą, Šis konkursas apima šokio, instrumentinės muzikos, dainavimo, teatrinio meno, raiškaus skaitymo, dailės, robotikos sritis. Į konkursą sugužėjo virš 300 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos. Mūsų mokyklai atstovavo fortepijono, smuiko, akordeono ir dainavimo specialybės mokiniai.

Įsilaipinus į keltą repeticijoms laiko tikrai nebuvo daug, visi jaudinosi, juk groti plaukiant laivu – nemenkas iššūkis jaunam atlikėjui. Tačiau fortūna ir jūra buvo palanki – visi pasirodė kaip tikri profesionalai.
Po konkurso galima buvo atsikvėpti, pasigrožėti jūra ir saulėlydžiu. Kitą dieną laukė ekskursija į puikų vikingų miestą – Stokholmą. Praleidus pusdienį Švedijos sostinėje reikėjo skubėti grįžti į keltą ir su nerimu širdyje laukti baigiamojo, iškilmingo Gala koncerto kuriame buvo skelbiami ir konkurso rezultatai.

Kiekvienos srities dalyvius vertino griežtos tarptautinės komisijos. Džiaugiamės jog instrumentinės muzikos kategorijos komisijoje dirbo ir dalyvius vertino mūsų mokyklos direktorė Aurelija Stončiuvienė.
Į mokyklą mokiniai parvežė  daug apdovanojimų: I vietos laureato diplomus iškovojo pianistė T. Pauraitė (mokyt. D. Sabulienė) ir solistė T. Saveljevaitė (mokyt. I. Petrauskienė), II vietos laureatais tapo akordeonistas M. Rimkūnas (mokyt. R. Apšegienė), solistės L. Deltuvaitė, K. Praninskaitė, R. Jurpalytė (mokyt. I. Petrauskienė) III vietos laureatės pianistės: A. Korsakaitė, L. Deltuvaitė (mokyt. V. Silickaja), V. Šetikaitė (mokyt. A. Stončiuvienė) I laipsnio diplomus laimėjo fortepijoninis duetas E. Jadovaitė ir J.Levickaitė (mokyt. R. Borusevičius) smuikininkas P. Deltuvas (mokyt. J. Stakvilevičienė).

Nauja patirtis, puikūs įspūdžiai, džiuginantys rezultatai, gera nuotaika – tarsi dovana – už visus sąžiningai atliktus metų darbus.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png3.png3.png6.png1.png
Šiandien14

Penktadienis, 22 rugsėjo 2023
Į viršų