Jau puikia tradicija tampa pianistų Radviliškio muzikos mokyklos pianistų pasirodymas  Kauno respublikiniame jaunųjų pianistų festivalyje – maratone. Šių metų gruodžio 01 dieną į festivalį vyko 18 mokinių ir 8 juos lydintys  pedagogai. Kiekvienais metais mokiniai koncertuoja vis kitoje Kauno miesto koncertų salėje. Viena įspūdingiausia ir gražiausia salė, M. Žilinsko dailės galerijoje, pasitiko mūsų jaunuosius atlikėjus.

Didingų paveikslų fone skambanti muzika vertė visus pajausti atlikėjišką džiaugsmą. Kartu su Radviliškio muzikos mokyklos jaunaisiais pianistais galerijos salėje koncertavo ir mokiniai iš Anykščių, Kauno 1-os, Kalvarijų, Vilkaviškio, Garliavos muzikos ir meno mokyklų.

Po festivalio visi susipažino su M. Žilinsko paveikslų galerijos ekspozicija. Grįžtančių namo  mintyse liko gražūs prisiminimai ir noras kitais metais vėl koncertuoti Kaune.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png3.png3.png6.png2.png
Šiandien15

Penktadienis, 22 rugsėjo 2023
Į viršų