Mokyklos taryba - nuolat veikianti mokyklos savivaldos institucija. Taigi, 2018 m. buvo ne išimtis – visi stengėmės, kad mūsų darbai būtų matomi ir prasmingi. Šie metai mūsų šaliai buvo ypatingi –Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metis!!! Norėjome savo mokykloje tai įprasminti, pakylėti bendruomenės dvasią tautiškam pasididžiavimui, sutelkti visus „Vardan tos...“, todėl kvietėme visus mokinius dalyvauti pilietiškumo akcijoje „Šimtas muzikinių žodžių Lietuvai“.

Ji įvyko vasario 27- kovo 7 dienomis. Ant paruoštų spalvotų popierinių natų reikėjo įrašyti savo žodį, kuris mokinio manymu yra tinkamiausias, gražiausias, muzikaliausias. Džiaugiamės, kad visi mokiniai draugiškai ir aktyviai sutiko dalyvauti šioje akcijoje. Tas natas pakabinome įėjimo fojė ir džiaugėmės jomis iki pat vasaros atostogų. Taip pat, ta proga, mūsų mokyklos fasadiniai langai pasipuošė muzikinėmis trispalvėmis natomis. Sulaukėme gražių atsiliepimų.

2018 m. buvo itin turtingi konkursais bei festivaliais. Gražiai ir tobulai muzikuota ne tik Kaune, Jonavoje, Šiauliuose, Ukmergėje, bet ir Latvijoje, Švedijoje, Italijoje. Visur mūsų mokinius lydėjo sėkmė. Ir žinoma – jūsų kasmetinė piniginė parama.

2018 m. pradžioje mokyklos  paramos ir labdaros 2% sąskaitoje buvo 1322,39 EUR. Tarybos sprendimu lėšų paskirstymas vyko taip - konkursams ir festivaliams buvo skirta 50% turimų pinigų (konkursus apmokėti 100%, festivalius 50%), mokyklos reprezentacijai – 30%, edukacinėms kelionėms – 15%, ūkio reikalams – 5%.

Per metus išleista:

  1. mokinių dalyvavimui konkursuose ir festivaliuose 1302,16 EUR.
  2. banko aptarnavimo mokesčiai – 23,20 EUR.

Per 2018 metus į paramos ir labdaros 2% sąskaitą įplaukė 1136,70 EUR. Šie pinigai bus panaudoti 2019 metų veikloms apmokėti.

Apgailestaujame, kad neišvažiavome nei į vieną edukacinę kelionę. Bet turime tikrai gražių planų ateinantiems metams – vykti į tas keliones kartu su Jumis, mieli tėveliai!

Dėkojame Jums, mieli rėmėjai, už gerą ir dosnią širdį. Tikimės tolimesnio mūsų bendravimo ir Jūsų paramos.

Džiaugiamės mūsų mokinių pasiekimais konkursuose ir festivaliuose (apie juos visada informuojame mokyklos internetiniame puslapyje).

Gerų darbų ir puikios nuotaikos šiais 2019 metais!

Radviliškio muzikos mokyklos Mokyklos tarybos vardu

Tarybos pirmininkė Jūratė Stakvilevičienė

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192521
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png4.png6.png3.png7.png
Šiandien158

Šeštadienis, 30 rugsėjo 2023
Į viršų