2019 metų vasario 13 dieną gausus muzikos mokyklos mokinių bei jų mokytojų būrys dalyvavo Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijoje organizuotame Jaunųjų atlikėjų festivalyje „Laiko horizontai“ skirtame Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijos 80-mečiui ir Vasario 16-ajai paminėti.

Festivalyje, siekiant skatinti jaunųjų atlikėjų muzikavimo džiaugsmą, kūrybinę saviraišką, puoselėti tautiškumą, plėtojant bendravimą ir bendradarbiavimą, dalyvavo Šiaulių regiono muzikos ir meno mokyklų įvairių specialybių jaunieji atlikėjai, kurių amžius nuo 10 metų.

Mūsų mokyklą atstovavo Saksofonininkų ansamblis (mokytojas D. Baltutis), fortepijoninis duetas (mokytoja D. Sabulienė), gitaristų ansamblis (mokytojas M. Atstopas) bei chorinio dainavimo klasės ansamblis (mokytoja A. Meškauskienė).
Atvėrus mokyklos duris visus maloniai sutiko ir globojo Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijos fortepijono metodinės grupės pirmininkė Marija Kaubrienė.

Mokiniai ekskursijos po gimnaziją metu susipažino su gimnazijos istorine raida, mokymosi aplinka ir sąlygomis, apsižvalgė po mokyklos pastatą, gimnazijos koncertų salėje matė puikų mokyklos pristatymą, buvo parodytas filmas apie Šiaulių S. Sondeckio menų gimnaziją

Mūsų mokyklos mokiniai turėjo puikią galimybę ne tik pakoncertuoti, bet ir susipažinti su gimnazijoje vykstančiu muzikiniu, bei bendruoju ugdymu, pamatyti viską „gyvai“. Festivalio dienos pabaigą vainikavo tarp abiejų įstaigų pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

Mūsų mokyklos mokiniai su pakylėta nuotaika užvėrė gimnazijos duris su slaptu noru ir mintimi dar čia sugrįžti. Noras toliau muzikuoti, pabaigus muzikos mokyklą, kyla daugeliui mokinių, o susipažinus su tolimesnėmis, aukštesnės pakopos ugdymo galimybėms - svajonė tampa lengviau įgyvendinama.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 161925
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png3.png3.png6.png4.png
Šiandien17

Penktadienis, 22 rugsėjo 2023
Į viršų