INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ SAVIIZOLIACIJOS

  • Į individualias pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį, arba naują laiką, suderintą su muzikavimo mokytoju.
  • Į grupines pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį. Negalintiems prisijungti mokiniams, prieš tai informavus mokytoją, užduotys įkeliamos į mokiniams sukurtas uždaras grupes arba į el.dienyną kiekvieną ketvirtadienį iki 19 val.

Šių metų balandžio 1 dieną muzikos mokykloje įvyko muzikinė popietė, skirta liaudies instrumentų puoselėtojo, kompozitoriaus, pedagogo Jono Švedo 110-osioms gimimo metinėms paminėti. Kanklių mokytoja I. Lipinskienė papasakojo apie J. Švedo gyvenimo ir kūrybos kelią, domėjimąsi liaudies instrumentais, jų tobulinimą, pastangas, kad liaudies instrumentai skambėtų koncertinėse scenose.

Į renginį atvykusi Šiaulių I-osios muzikos mokyklos kanklių mokytoja Elena Ralienė pasidalino prisiminimais apie kompozitoriaus asmenybę, jo mokymo metodus, kūrybą, pagrojo J. Švedo kūrinį kanklėms. Mokytoja su savo mokinėmis paskambino keletą nuotaikingų kūrinių.

Koncerte dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: kanklėmis skambino Emilija Čapaitytė, (mokytoja I. Lipinskienė), birbyne raliavo Vakaris Valčiukas (mokytojas T. Kanapinskas), smuiku griežė ir fortepijonu pritarė Gytė Pocevičiūtė ir Lukas Kubilius (mokytojos J. Stakvilevičienė ir E. Zakarkaitė), koncertą nuotaikingu kūriniu užbaigė mokytojos R. Apšegienės vadovaujamas akordeonininkų ansamblis.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Mintys apie muziką

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 161925
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
2.png0.png8.png6.png7.png4.png
Šiandien64

Antradienis, 26 spalio 2021
Į viršų