INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ SAVIIZOLIACIJOS

  • Į individualias pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį, arba naują laiką, suderintą su muzikavimo mokytoju.
  • Į grupines pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį. Negalintiems prisijungti mokiniams, prieš tai informavus mokytoją, užduotys įkeliamos į mokiniams sukurtas uždaras grupes arba į el.dienyną kiekvieną ketvirtadienį iki 19 val.

2019 m. gruodžio 5 d. Radviliškio muzikos mokyklos direktorės Aurelijos Stončiuvienės sveikinimas ir Kalėdinės eglutės įžiebimas smagiai nuteikė visus, susirinkusius į mokyklos salę.

Pasidžiaugti tuo, ką turime brangiausia, savo didele muzikine šeima, sugužėjo mokytojai, mokiniai, jų broliukai ir sesutės, tėveliai ir seneliai. Buvę mokyklos auklėtiniai, televizijos prodiuserė Marija Silickaja-Šmatavičienė ir aktorius Rokas Petrauskas ėmėsi koncerto vedančiųjų vaidmens.

Smagu, kad mokyklos bendruomenė, jos muzikinė šeima, visada gali pasikliauti jau pasklidusių po platųjį pasaulį  narių pagalba. Muzikuoti drauge su savo šeimos nariais yra didelis malonumas, tačiau ir nemenkas iššūkis! Padrąsinančių žodžių reikėjo ne tik mažiesiems atlikėjams, bet ir juos palaikantiems artimiesiems. Ne visi tą vakarą išdrįso užlipti į sceną... Bet šilta koncerto atmosfera, jaukūs ir šmaikštūs vedančiųjų žodžiai, visus nuteikė šventiškai ir linksmai.

Skambėjo kanklių, fortepijono, smuiko, saksofonų, gitarų garsai ir vokalistų balsai. Atlikėjai būrėsi į duetus, trio, ansamblius. Visus nudžiugino mokyklos absolventų ansamblis, kurio nariai nepaleidžia instrumentų iš savo rankų ir po penkerių mokyklos baigimo metų. Tėveliai ir mamytės, aktyviai muzikavo su savo vaikais, o gausi auditorija negailėjo šypsenų ir nuoširdžių aplodismentų.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Mintys apie muziką

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
2.png0.png8.png6.png7.png0.png
Šiandien60

Antradienis, 26 spalio 2021
Į viršų