INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ SAVIIZOLIACIJOS

  • Į individualias pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį, arba naują laiką, suderintą su muzikavimo mokytoju.
  • Į grupines pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį. Negalintiems prisijungti mokiniams, prieš tai informavus mokytoją, užduotys įkeliamos į mokiniams sukurtas uždaras grupes arba į el.dienyną kiekvieną ketvirtadienį iki 19 val.

Š. m. gruodžio 11 d. Šiaulių pirmojoje muzikos mokykloje vyko II Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas Istorija, slypinti garsuose.

Į konkursą atvyko mokiniai iš Šiaulių, Klaipėdos, Joniškio, Radviliškio, Kauno, Vilniaus, Skuodo muzikos ir menų mokyklų.

Šis renginys išskirtinis, nes scenoje pasirodžiusiems vaikams fortepijonas tėra tik papildomas instrumentas šalia pagrindinės - styginių, pučiamųjų, liaudies instrumentų, chorinio ir solinio dainavimo, akordeono specialybės. Įsitikinome, kad mokiniai fortepijoną mėgsta ir puikiai juo groja.

Šiame konkurse dalyvavo ir puikiai pasirodė mūsų mokyklos mokinės. Konkurso laureatė – Brigita Žiškytė (mokytoja Diana Sabulienė). Konkurso diplomantės: fleitininkė Deimantė Dargytė ir vokalistė Lėja Deltuvaitė (mokytoja Vera Silickaja).

Sveikiname!!!

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Mintys apie muziką

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
2.png0.png8.png6.png8.png1.png
Šiandien71

Antradienis, 26 spalio 2021
Į viršų