INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ SAVIIZOLIACIJOS

  • Į individualias pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį, arba naują laiką, suderintą su muzikavimo mokytoju.
  • Į grupines pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį. Negalintiems prisijungti mokiniams, prieš tai informavus mokytoją, užduotys įkeliamos į mokiniams sukurtas uždaras grupes arba į el.dienyną kiekvieną ketvirtadienį iki 19 val.

Įsibėgėjo XXI Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas. Šis konkursas unikalus tuo, kad vyksta 3 etapais. I turas rengiamas muzikos mokyklose, II turas – Lietuvos regionuose, o III turas nacionalinio lygmens. Tai itin rimtas konkursas – jo dalyvių programą turi sudaryti 3-4 kūriniai.

Gruodžio 16 dieną Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje vyko XXI Nacionalinio Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso Panevėžio - Šiaulių regionų etapas .Mūsų mokyklą atstovavo du jaunieji pianistai - Augustas Kazakevič III klasė (mokytojas Rytis Borusevičius) ir Emilė Kavaliauskaitė kryptingo ugdymo programa (mokytojas Kęstutis Pakštas). Vertinimo komisijos sprendimu jie tapo

Šiaulių - Panevėžio regionų II turo konkurso nugalėtojais ir 2020 metų vasario 13-15 dienomis varžysis nacionaliniame ture Vilniuje.

Sveikiname Augustą Kazakevič ir Emilę Kavaliauskaitę bei jų mokytojus ir linkime puikaus pasirodymo ir sėkmės III-jame finaliniame ture.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Mintys apie muziką

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192521
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
2.png0.png8.png6.png8.png1.png
Šiandien71

Antradienis, 26 spalio 2021
Į viršų