Nedaugelis muzikos pedagogų ryžtasi demonstruoti savo auklėtinių gebėjimus tokio aukšto lygio konkurse, nes pasirodymo metu atsiskleidžia bendras mokytojo kaip atlikėjo suvokimas: repertuaro ir  jaunojo atlikėjo santykis. Teisingai parinktas repertuaras – pusė sėkmės. Kita pusė tai mokinio atlikimo technika, vidinė muzikos išraiška ir, žinoma, sceninė kultūra.

Radviliškio muzikos mokyklos fortepijono vyr. mokytojo Ryčio Borusevičiaus III klasės mokinys Augustas Kazakėvič, pirmą kartą Radviliškio muzikos mokyklos istorijoje tapo ne tik šio prestiziškiausio konkurso laureatu, bet taip pat buvo nominuotas už geriausią šiuolaikinio lietuvių kompozitoriaus kūrinio atlikimą.

Augustui teko garbė atlikti lietuvių šiuolaikinės kompozitorės Dalios Kairaitytės kūrinį „Debesų peizažas“ laureatų baigiamajame koncerte, kuris tradiciškai vyko Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos didžiojoje salėje.

Vasario 17 dieną  jaunajam atlikėjui ir jo mokytojui Ryčiui Borusevičiui buvo atsiųstas garbingas kvietimas dalyvauti aukšto lygio XI Tarptautiniame Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkurse balandžio 16-25 dienomis, kuris vyks Vilniuje Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje Kongresų salėje.

Linkime didžiausios sėkmės!

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Mintys apie muziką

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
2.png0.png4.png8.png1.png8.png
Šiandien23

Ketvirtadienis, 23 rugsėjo 2021
Į viršų