INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ SAVIIZOLIACIJOS

  • Į individualias pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį, arba naują laiką, suderintą su muzikavimo mokytoju.
  • Į grupines pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį. Negalintiems prisijungti mokiniams, prieš tai informavus mokytoją, užduotys įkeliamos į mokiniams sukurtas uždaras grupes arba į el.dienyną kiekvieną ketvirtadienį iki 19 val.

Praėjusią savaitę Valstybės šventės išvakarėse Radviliškio muzikos mokyklos choras „Saulės vaikai“ (vadovė I. Petrauskienė) dalyvavo bendroje koncertinėje programoje – Kūrybinė Mindaugo manipuliacija menu – kartu su vokaliniu vyrų ansambliu „Quorum“. Projekte skambėjo tik lietuviškos visiems gerai žinomos ir mėgstamos dainos, kurios sutelkė, kvietė visus dar didesnei vienybei, augino patriotiškumą. Taip pat kiekvienam jaunam atlikėjui suteikė taip reikalingos sceninės patirties, susikaupimo, susiklausymo. Džiaugiamės galimybe bendroje scenoje koncertuoti drauge su profesionalais. Tariame ačiū Radviliškio viešajai bibliotekai už kvietimą dalyvauti jos rengiamuose projektuose.

Radviliškio muzikos mokyklos chorui „Saulės vaikai“ dalyvavimas bendroje koncertinėje programoje kartu su vokaliniu vyrų ansambliu „Quorum“, nebuvo pirmasis pasirodymas su profesionaliais muzikos atlikėjais. Prieš keletą metų „Saulės vaikai“ dalyvavo valstybinio choro „Vilnius“ ir  pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ bendrame edukaciniame projekte. Tuomet Radviliškio parapijos bažnyčioje skambėjo anglų kompozitoriaus J. Rutter stambios formos kūrinys „Vaikų mišios“.

Tai puiki patirtis, nes  ne kiekvieno Lietuvos miesto muzikos mokyklos choras gali pasigirti bendrais meniniais projektais su profesionaliais kolektyvais bei atlikėjais.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Mintys apie muziką

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192143
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
2.png0.png8.png6.png7.png3.png
Šiandien63

Antradienis, 26 spalio 2021
Į viršų