INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ SAVIIZOLIACIJOS

  • Į individualias pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį, arba naują laiką, suderintą su muzikavimo mokytoju.
  • Į grupines pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį. Negalintiems prisijungti mokiniams, prieš tai informavus mokytoją, užduotys įkeliamos į mokiniams sukurtas uždaras grupes arba į el.dienyną kiekvieną ketvirtadienį iki 19 val.

Kiekvienais metais mūsų muzikos mokyklos pianistai gyvena Kaune vykstančio festivalio – maratono laukimu. Šis festivalis – maratonas paskutinį lapkričio šeštadienį sukviečia jaunuosius pianistus iš visos respublikos drauge pamuzikuoti. Įvairiose Kauno koncertų salėse, vienu metu skamba jaunųjų atlikėjų pasirodymai. Šiais metais festivalis – maratonas organizuojamas 20 kartą. Jis neeilinis dar ir dėl to kad įgavo naują (virtualų) pavidalą. Maratonų maratonas tęsis visą gruodžio mėnesį.

Devyni Radviliškio muzikos mokyklos jaunieji atlikėjai dalyvauja Maratonų maratone. Juos galite paklausyti virtualioje atlikėjų galerijoje - https://padlet.com/xxmaratonas/festivalis ir skirti aplodismentus - virtualias širdeles, kurios po festivalio bus sumuojamos.

Jauniausios mūsų mokyklos festivalo dalyvės – 2 klasės mokinės Saulė Morkūnaitė (mokytoja D.Sabulienė) ir Armina Kulpytė (mokytoja V.Silickaja). Šeduvos klasės mokiniai Rusnę Bartkevičiūtę - 3 klasė ir Eliją Peleckytę - 6 klasė (mokytoja D.Vedeckienė) bei Jokūbas Peleckis 6 klasė (mokytojas K.Pakštas) jau ne pirmą kartą dalyvauja šiame festivalyje. Festivalyje dalyvauja ir du duetai - fortepijoninis ansamblis - Patricija Butvilaitė ir Augustė Motekaitytė (mokytoja D.Sabulienė) bei duetas Deimantės Dargytės (fleita – mokytojas V.Barzinskis) ir Vytės Gilytės (fortepijonas – mokytoja D.Sabulienė).

Paklausykite ir pasidžiaukite Radviliškio muzikos mokyklos jaunųjų atlikėjų siunčiamomis muzikinėmis nuotaikomis:

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Mintys apie muziką

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192143
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
2.png0.png8.png6.png8.png2.png
Šiandien72

Antradienis, 26 spalio 2021
Į viršų