Šiuo metu, kaip ir visose šalies mokyklose, taip ir Radviliškio muzikos mokykloje ugdymas vyksta nuotoliniu būdu. Tačiau mokytojai bei mokiniai ne tik dirba nuotolinėse pamokose, tobulėja, muzikuoja festivaliuose, bei koncertuose, bet ir savo gebėjimus išbando virtualiuose konkursuose.

Vyksta glaudus tėvų bei mokytojų bendradarbiavimas. Mokytojai, pasitelkę mokinių tėvelius, daro mokinių grojamų kūrinių įrašus, juos tobulina ir siunčia į nuotolinių konkursų peržiūras. Per šiuos, visiems neįprastus ir nelengvus, metus mokykloje visa eilė mokinių tapo respublikinių ir tarptautinių konkursų nugalėtojais.

Radviliškio muzikos mokyklos mokytojai ne tik ruošia savo mokinius, dalyvauti  įvairiuose tarptautiniuose bei respublikiniuose konkursuose, tačiau ir patys rengia konkursus.

Šių metų vasario 8 d. Radviliškio muzikos mokykloje įvyko I-asis virtualus respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“. Konkurse dalyvavo apie penkiasdešimt mokinių iš Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Tauragės, Panevėžio, Raseinių, Biržų, Utenos, Alytaus, Mažeikių ir Radviliškio muzikos ir meno mokyklų. Visiems dalyviams fortepijonas yra ne pagrindinis, o tik antras, papildomas instrumentas. Dalyvių pagrindinis muzikavimas -  tai chorinis ar solinis dainavimas, smuikas, fleita, akordeonas, saksofonas, kanklės, gitara ir teatras. Visi dalyviai atsiuntė įrašus, kuriuose skambėjo su meile fortepijonu grojami konkursui paruošti kūriniai.

Radviliškio muzikos mokyklą atstovavo fleitininkė Deimantė Dargytė ir solinio dainavimo specialybės mokinė Lėja Deltuvaitė. Jų mokytoja Vera Silickaja. Lėja tapo II vietos laureatė, o Deimantė laimėjo III vietos laureato diplomą.

Konkurso organizatorių komanda -  pavaduotoja ugdymui E. Linkevičienė, mokytojos V. Silickaja, D. Pranaitytė džiaugėsi, kad padarė didelį organizacinį darbą, o jo vargus atpirko padėkos žodžiai iš dalyvių ir jų mokytojų.

Norisi padėkoti vertinimo komisijai: Radviliškio muzikos mokyklos fortepijono mokytojai ekspertei V. Silickajai, Šiaulių I-os muzikos mokyklos fortepijono mokytojai metodininkei L. Bubnienei, Radviliškio muzikos mokyklos fortepijono mokytojui metodininkui K. Pakštui, kurie dirbo kelias dienas vėl ir vėl klausydamiesi, analizuodami, vertindami, nustatydami geriausius.

Konkursas „Fortepijonas visiems“ – tai tik starto pradžia visiems kitiems nuotoliniams konkursams ir renginiams. Jau pavasarį įvyks respublikiniai konkursai „Čiurlionio jūra“, „Polifoniją ir aš“ ir kt. 

Failai:

Konkurso „Fortepijonas visiems“ vertinimo protokolas (.PDF)
 
 

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png3.png3.png6.png4.png
Šiandien17

Penktadienis, 22 rugsėjo 2023
Į viršų