Radviliškio muzikos mokykloje balandžio 14 dieną jau šeštąjį kartą įvyko Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“. Tačiau šiais metais konkursas vyko nuotoliniu būdu. Sudėtingomis karantino sąlygomis vykęs konkursas sulaukė dalyvių iš Utenos, Kauno, Garliavos, Telšių, Šiaulių, Pakruojo ir Radviliškio muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų. Konkursą vertino profesionali komisija: pirmininkė Gražina Beleckienė – Panevėžio ir Biržų Vlado Jokubėno muzikos mokyklų fortepijono mokytoja ekspertė, švietimo konsultantė (mokytojų praktinės veiklos vertintoja). Nariai: Ingrida Dirmienė - Utenos meno mokyklos fortepijono specialybės mokytoja metodininkė, Respublikinių ir tarptautinių konkursų komisijos narė. Aušra Tiškevičienė - Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Fortepijono skyriaus metodinio būrelio pirmininkė, fortepijono mokytoja metodininkė. Vera Silickaja -  Radviliškio muzikos mokyklos fortepijono mokytoja ekspertė, projektų vadovė, konkursų organizatorė, Tarptautinių ir Respublikinių konkursų komisijos narė. Radviliškio muzikos mokyklą atstovavo net devyni mokiniai ir jie pasirodė puikiai. Laimėtos tokios prizinės vietos:

  • Kajus Korsakas (mok. V. Silickaja) – GRAND PRIX ir NOMINACIJA už geriausiai atliktą lietuvių kompozitoriaus kūrinį (B kategorija).
  • Augustė Motekaitytė (mok. D. Sabulienė) – II vieta (D kategorija)
  • Akvilė Korsakaitė (mok. V. Silickaja) – II vieta (C kategorija)
  • Saulė Morkūnaitė (mok. D. Sabulienė) – III vieta (A kategorija)
  • Deimantė Vėžytė (mok. D. Sabulienė) – III vieta (B kategorija)
  • Vytė Gilytė (mok. D. Sabulienė) – III vieta (B kategorija)
  • Rugilė Tamošiūnaitė (A. Minciuvienė) – III vieta (C kategorija)
  • Emilija Dambrauskaitė (A. Stončiuvienė) – III vieta (C kategorija)
  • Patricija Butvilaitė (mok. D. Sabulienė) – III vieta (C kategorija).

Labai džiaugiamės, kad dauguma šių moksleivių yra jau ne kartą tapę respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatais. Išskirtinis komisijos geras žodis buvo pasakytas mokytojai Dianai Sabulienei, kuri paruošė konkursui daugiausia dalyvių. Dėkojame vertinimo komisijai, mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams, puikiai konkurso organizatorių komandai.

 

 

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png3.png3.png6.png5.png
Šiandien18

Penktadienis, 22 rugsėjo 2023
Į viršų