2021 metų sausio – balandžio mėnesiais Radviliškio muzikos mokykla dalyvavo e-Twinning projekte, kurio tema „Our national Athems from past to the future..."
Tautos himnas vaidina svarbų vaidmenį tautos sentimentaliuose ir nacionaliniuose vertybėse. Tai yra šalies laisvės, lygybės, vienybės ir brolybės simbolis. Šiuo projektu siekiama išmokyti jaunus žmones pažinti kitų šalių himnus ir gerbti nacionalines vertybes. Dirbdami šia tema, mūsų mokiniai sužinojo, kaip buvo kuriami šie himnai, gavo šiek tiek informacijos apie nacionalinių himnų autorius ir kompozitorius, kitų šalių istoriją. Projektas apėmė istorijos, literatūros, muzikos ir anglų kalbos pamokas.

1 etape reikėjo sukurti plakatą, kuriame atsispindėjo himnas ar mintis kas jame yra. Buvo būtina sąlyga, kad matytųsi, visos dalyvaujančios šalys - Albanija, Italija, Kroatija, Lietuva, Lenkija, Turkija ir e-Twinning inicialas.

Antrajame etape reikėjo sukurti plakatą su mūsų šalies himnu. Dėkojame Tomai Pauraitei ir Robertai Jurpalytei už sukurtus puikius plakatus.

Galite pasigrožėti ir pasidžiaugti visų projekto dalyvių bendras palaktų plakatas:

Pabaigę kurti plakatus, dalyviai ėmėsi vaizdo įrašų kūrimo.

Baigiamajame etape buvo sukurtas bendras visų šalių video žurnalas:

Kviečiame susipažinti ir daugiau sužinoti ne tik apie mūsų šalies, bet ir šalių projekto partnerių himnus bei istoriją:

OUR NATIONAL ANTHEMS FROM PAST TO FUTURE - e-Twinning

Laikas projekte prabėgo nepastebimai, nors projektas ir vyko nuotoliniu būdu, tačiau darbai, idėjos, virtualūs susitikimai suteikė daug gražių akimirkų, suteikė galimybę susirasti naujų draugų, sužinoti ir susipažinti su šalių partnerių istorija.

Norime padėkoti šio projekto organizatorei ir kuratorei Radviliškio muzikos mokyklos mokytojai Aurelijai Meškauskienei, mokyklos teoretinių disciplinų metodinės grupės mokytojams bei 14-17 metų mokiniams, kurių dėka šis projektas vyko ir mūsų mokykloje.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png3.png3.png5.png9.png
Šiandien12

Penktadienis, 22 rugsėjo 2023
Į viršų