Radviliškio miesto kultūros centre Tarptautinės mokytojų dienos proga pasveikinti Radviliškio rajono pedagogai. Šventiniame renginyje pagerbti ir apdovanoti labiausiai pasižymėję, aktyviausi, geriausių rezultatų pasiekę rajono švietimo įstaigų pedagogai. Jiems įteikti svarūs apdovanojimai už kūrybingą, iniciatyvią ir rezultatyvią vadybinę veiklą, tarptautinių, respublikinių bei rajoninių projektų organizavimą, kitus nuopelnus rajono švietimui. Nusipelniusiems rajono pedagogams įteikti Mero padėkos ženklai, ženkleliai „Už nuopelnus švietimui“, LR Seimo nario Antano Čepononio, Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės, Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos raštai. Iš visų rajone apdovanotų mokytojų - net aštuoni Radviliškio muzikos mokyklos mokytojai.

Garbingiausias rajono savivaldybės apdovanojimas – Mero padėkos ženklas – už ilgametę, kūrybingą, rezultatyvią profesinę, vadybinę, aktyvią visuomeninę veiklą, už Radviliškio rajono vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje įteiktas Radviliškio muzikos mokyklos mokytojai ekspertei Ingai Petrauskienei.

Radviliškio rajono savivaldybės ženkleliu „Už nuopelnus švietimui“ meras V. Simelis apdovanojo Verą Silickają, mokyklos fortepijono mokytoją ekspertę. Mokytojos aktyvi ir rezultatyvi pedagoginė ir visuomeninė veikla garsina Radviliškio vardą šalyje ir užsienyje.

LR Seimo narys Antanas Čepononis šios gražios ir prasmingos dienos proga LR Seimo nario Padėkos raštus už aktyvią, sėkmingą ir kūrybingą pedagoginę bei visuomeninę veiklą įteikė Donatui Baltučiui, Radviliškio muzikos mokyklos saksofono vyresniajam mokytojui ir Dianai Sabulienei, Radviliškio fortepijono mokytojai metodininkei.

Dešimčiai rajono pedagogų įteikti LR švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės Padėkos raštai. Ministrės padėkos už atsakingą ir rezultatyvią pedagoginę, visuomeninę veiklą, už Radviliškio vardo mokyklos garsinimą Lietuvoje bei užsienyje įteiktos Radviliškio muzikos mokyklos vyresniajam fortepijono mokytojui Ryčiui Borusevičiui ir fortepijono mokytojui metodininkui Kęstučiui Pakštui.

Tarptautinės mokytojų dienos proga Radviliškio rajono savivaldybės mero Padėkos raštais meras V. Simelis apdovanojo 23 Radviliškio rajono pedagogus: iš jų Radviliškio muzikos mokyklos pedagogus vyresnįjį gitaros mokytoją Marių Atstopą ir Aureliją Meškauskienę, chorinio dainavimo mokytoją metodininkę. Jiems padėkota už nuoširdžią, atsakingą ir rezultatyvią pedagoginę veiklą, už stropų, pareigingą darbą, nuoširdų bendravimą su mokiniais, mokinių tėvais, kolegomis bei socialiniais partneriais, už nuoširdų, inovatyvų, kūrybišką darbą ir bendruomeniškumą.

Pedagogams šventiniame renginyje dainavo Radviliškio muzikos mokyklos mokinės Juta Butkevičiūtė ir Kamilė Aksinavičiūtė.

Kiekvienam Radviliškio muzikos mokyklos mokytojui linkime sėkmės, ryžto, išminties, kūrybiškumo ir kantrybės. Būkite sveiki.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192143
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png5.png3.png2.png2.png
Šiandien134

Trečiadienis, 04 spalio 2023
Į viršų