INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ SAVIIZOLIACIJOS

  • Į individualias pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį, arba naują laiką, suderintą su muzikavimo mokytoju.
  • Į grupines pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį. Negalintiems prisijungti mokiniams, prieš tai informavus mokytoją, užduotys įkeliamos į mokiniams sukurtas uždaras grupes arba į el.dienyną kiekvieną ketvirtadienį iki 19 val.

Gruodžio 17 diena Šiaulių I-ojoje muzikos mokykloje įvyko Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko III-asis jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“. Į konkursą skubėjo mokiniai iš Klaipėdos, Kauno, Kėdainių, Panevėžio, Mažeikių, Skuodo, Radviliškio, Šiaulių muzikos mokyklų. Konkurse dalyvavo 37 mokiniai, kurių specialybės - chorinis ir solinis dainavimas, trimitas, kanklės, gitara, teatras, fleita, akordeonas. Mokinius paruošė 25 mokytojai. Radviliškio muzikos mokyklą atstovavo fleitininkė Brigita Žiškytė (mokytoja Diana Sabulienė), kuri tapo konkurso laureate. Taip pat dalyvavo smuikininkė Urtė Kucevičiūtė ir chorinio dainavimo specialybės mokinė Austėja Letulytė (mokytoja Jelena Pociuvienė). Jos tapo konkurso diplomantėmis. Sveikiname ir linkime tolimesnės sėkmės.

 

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Mintys apie muziką

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192143
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
2.png1.png6.png8.png1.png5.png
Šiandien25

Pirmadienis, 17 sausio 2022
Į viršų