INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ SAVIIZOLIACIJOS

  • Į individualias pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį, arba naują laiką, suderintą su muzikavimo mokytoju.
  • Į grupines pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį. Negalintiems prisijungti mokiniams, prieš tai informavus mokytoją, užduotys įkeliamos į mokiniams sukurtas uždaras grupes arba į el.dienyną kiekvieną ketvirtadienį iki 19 val.

2021-12-21 dienos popietę Radviliškio muzikos mokyklos salėje vyko fortepijono skyriaus koncertas A. Vivaldi „Metų laikai“. Koncertą parengė ir vedė fortepijono mokytoja Diana Sabulienė.

 

Koncerto metu klausytojai buvo supažindinti su A. Vivaldi gyvenimu bei kūryba. Vienas žymiausių šio kompozitoriaus kūrinių „Metų laikai“ parašytas kaip 4 koncertai smuikui su orkestru, dabar suskambo atliekamas fortepijonu. H. G. Hoimano aranžuotas ir fortepijonui pritaikytas pjeses atliko 12 pianistų. Ne visi atlikėjai galėjo dalyvauti koncerte, todėl kai kurios ciklo dalys buvo transliuojamos įrašais. Prieš kiekvieną iš keturių „Metų laikų“ dalių, mokinės A. Motekaitytė ir P. Butvilaitė skaitė paties autoriaus sukurtus sonetus.

 

Šiame koncerte kiekvienas atlikėjas - A. Korsakaitė, K. Korsakas, I. Ereminas, A. Kazakevič, G. Burbulytė, P. Butvilaitė, A. Motekaitytė, L. Dišlė, D. Petuška, V. Gilytė, G. Liubavičiūtė, D. Vėžytė - atlikęs po vieną kūrinio dalį, tapo bendro vientiso kūrinio visuma.

 

Mokytojai E. Linkevičienė, D. Vedeckienė, R. Borusevičius, K. Pakštas, V. Silickaja, D. Sabulienė, I. Jeriomenko, J. Pociuvienė ruošė mokinius šiam renginiui.

 

Po renginio organizatoriams bei dalyviams kilo noras ir naujos idėjos šį projektą – koncertą pakartoti dar kartą.

 

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Mintys apie muziką

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192521
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
2.png1.png6.png8.png1.png5.png
Šiandien25

Pirmadienis, 17 sausio 2022
Į viršų