2014 m. lapkričio 29 d. Kaune įvyko XIV respublikinis jaunųjų pianistų festivalis – maratonas. 419 jaunųjų pianistų iš 34 Lietuvos meno ir muzikos mokyklų grojo  9 gražiausiose koncertinėse salėse.

Jau penktus metus iš eilės, paskutinį lapkričio šeštadienį, jaunieji Radviliškio muzikos mokyklos pianistai, lydimi savo specialybės mokytojų,vyko į Kauną. Mūsų mokyklos mokiniai grojo Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijoje. Šioje salėje taip pat koncertavo mokiniai iš Garliavos meno mokyklos, Kauno 1-osios muzikos mokyklos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos ir Veiverių Antano Kučingio meno mokyklos.

Mūsų mokyklai atstovavo mokiniai:R. Pudžiuvelytė, U. Krušinskytė, R.Krušinskytė, V.Kisieliūtė, E.Dambrauskaitė, V.Šetikaitė, A.Motekaitytė, P.Butvilaitė, E.Kavaliauskaitė, M.B.Malčiauskaitė, M.Petrauskaitė, G.Kačinskas, M.Matuzevičius, V.Domrina, G.Razmutė, U.Kučaitė, U.Grigoliūtė, U.Petraitytė, G.Staškūnaitė.Mokinius festivaliui paruošė E.Linkevičienė, K.Pakštas, A.Minciuvienė, A.Šakėnienė, D.Sabulienė, V.Silickaja, V.Žilienė, I.Jeriomenko ir D.Vedeckienė

Koncerto vedėja Renata Morkūnienė, pasidžiaugė ne tik gausiu radviliškiečių dalyvavimu, bet ir pagyrė už įdomų repertuarą bei gražų  kūrinių atlikimą.


Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Mintys apie muziką

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
2.png0.png4.png8.png2.png2.png
Šiandien27

Ketvirtadienis, 23 rugsėjo 2021
Į viršų