"Ar yra Lietuvoje tokio didelio visuomenės susidomėjimo sulaukęs renginys kaip konkursas "Dainų dainelė"? Šis konkursas yra kultūringos visuomenės, Lietuvos inteligentijos gražus sambūris, šalies ateičiai skleidžiantis tautos identitetą. "Dainų dainelė" tūkstančius vaikų ir jaunuolių atveda į dainavimą. O muzikuoti juos moko tikri savo srities profesionalai - muzikos mokytojai. Esu patenkintas ir džiaugiuosi klausydamas, žiūrėdamas ir matydamas jaunųjų talentų ir jų mokytojų pasiekimus."

Taip apie šį konkursą kalbėjo ilgametis "Dainų dainelės" vertinimo komisijos pirmininkas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, profesorius Virgilijus Noreika.

2022 metų vasario 20 dieną prasidėjęs trečiasis konkurso turas, pakvies geriausius Lietuvos jaunuosius dainininkus varžytis dėl Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurso "Dainų dainelė" laureato vardo.

Labai džiaugiamės, kad Radviliškio muzikos mokyklą atstovaus net dvi jaunosios atlikėjos, kurios sausio mėnesį Akmenėje vykusiame zoniniame iškovojo laureato vardą.

Kovo 6 dieną LTV ekrane išvysime ir išgirsime pirmąją mūsų rajono atstovę Rusnę Zalencaitę, o kovo 13 dieną į sceną žengs Juta Butkevičiūtė. Mergaites konkursui parengė Radviliškio muzikos mokyklos mokytoja ekspertė Inga Petrauskienė, koncertmeisteris Rytis Borusevičius.

Kviečiame į sekmadieninę šventę, kurią spalvingai ir linksmai visai Lietuvai transliuoja LRT KULTŪROS kanalas. Koncertų pradžia kovo 6 dieną ir kovo 13 dieną - 16.00 val.

Palinkėkime sėkmės ir palaikykime mūsų rajono atstoves!

 

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png5.png3.png2.png6.png
Šiandien138

Trečiadienis, 04 spalio 2023
Į viršų