INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ SAVIIZOLIACIJOS

  • Į individualias pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį, arba naują laiką, suderintą su muzikavimo mokytoju.
  • Į grupines pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį. Negalintiems prisijungti mokiniams, prieš tai informavus mokytoją, užduotys įkeliamos į mokiniams sukurtas uždaras grupes arba į el.dienyną kiekvieną ketvirtadienį iki 19 val.

Gegužės 7 dieną Radviliškio muzikos mokykloje įvyko nuostabi muzikinė popietė „Visi pavasario žiedai – Jums“, kurią visiems susirinkusiems padovanojo mokytojai Jelena Pociuvienė, Rytis Borusevičius ir Inga Petrauskienė bei jų mokiniai. Koncerte sklandė ne vien MUZIKA, bet ir pavasariška emocija, klausytojų susižavėjimas atliekamais kūriniais. Koncerte dalyvavo jaunoji solistė Marija Lomaka, kuri puikiai įsijungė į mūsų mokyklos bendruomenę. Mergaitė atliko dvi dainas, iš kurių viena buvo skirta jos gimtinei – Ukrainai. Mariją koncertui paruošė mokytoja Jelena Pociuvienė.

Visiems buvusiems koncerte mokytojai linkėjo pavasariškos šilumos, meilės žmonėms ir žinoma Taikos pasauly - į dangų pakilo kelios dešimtys balionų.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2021 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png4.png6.png9.png6.png7.png
Šiandien80

Antradienis, 06 gruodžio 2022
Į viršų