INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ SAVIIZOLIACIJOS

  • Į individualias pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį, arba naują laiką, suderintą su muzikavimo mokytoju.
  • Į grupines pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį. Negalintiems prisijungti mokiniams, prieš tai informavus mokytoją, užduotys įkeliamos į mokiniams sukurtas uždaras grupes arba į el.dienyną kiekvieną ketvirtadienį iki 19 val.

2022 metų gegužės 20 dieną Šiaulių 1-oji muzikos mokykla Jubiliejinį - dešimtąjį kartą organizavo „Šiuolaikinės lietuviškos fortepijoninės muzikos Paradą“. Festivalio idėjos autorė ir sumanytoja mokytoja Saulė Žentelienė turėjo tikslą – supažindinti ir papildyti jaunųjų pianistų repertuarą naujais Lietuvoje kuriančių kompozitorių kūriniais. Festivalis turi puikią tradiciją – propaguoti šiuolaikinę lietuvišką fortepijoninę muziką.

Šiais metais 70 dalyvių iš įvairių meno ir muzikos mokyklų, dalijosi salės scena. Mokiniai ir mokytojai džiaugėsi maloniomis dovanėlėmis, o ypač atlikėjiškos saviraiškos galimybe.

Iš Radviliškio muzikos mokyklos festivalyje dalyvavo 3 mokinės – Radvilė Deltuvaitė, Saulė Morkūnaitė (mokytoja D.Sabulienė) bei Gabija Liubavičiūtė (mokytoja I.Jeriomenko).

Festivalis - tai džiaugsmas ir šventė į kurią visada norisi sugrįžti.

Mokytoja D. Sabulienė

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2021 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png4.png6.png9.png7.png1.png
Šiandien84

Antradienis, 06 gruodžio 2022
Į viršų