INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ SAVIIZOLIACIJOS

  • Į individualias pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį, arba naują laiką, suderintą su muzikavimo mokytoju.
  • Į grupines pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį. Negalintiems prisijungti mokiniams, prieš tai informavus mokytoją, užduotys įkeliamos į mokiniams sukurtas uždaras grupes arba į el.dienyną kiekvieną ketvirtadienį iki 19 val.

Gegužės 15 d. – birželio 3 d. Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykloje vyko tarptautinis (nuotolinis) jaunųjų pianistų konkursas „KLASIKOS GARSAI“. Konkursas Menų mokykloje vyksta nuo 2012 metų (kas dvejus metus), jis visada buvo respublikinis, tačiau šiais metais konkursas užaugo ir tapo tarptautinis, kuriame dalyvavo atlikėjai iš Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Konkurso dalyvius vertino aštuonių asmenų tarptautinė komisija.

Radviliškio muzikos mokyklos pianistės Saulė Morkūnaitė 3 klasė ir Vytė Gilytė 6 klasė dalyvavo konkurse „Klasikos garsai“. Mokinės konkursui paruošė po du kūrinius ir savo kategorijose tapo II vietos laureatėmis. Jaunąsias pianistes konkursui paruošė mokytoja metodininkė Diana Sabulienė. Mokytoja džiaugiasi gera paskata už didelį darbą.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2021 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192521
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png4.png6.png9.png7.png2.png
Šiandien85

Antradienis, 06 gruodžio 2022
Į viršų