2022 m. birželio 07 d. Radviliškio muzikos mokyklos kieme rikiavosi kėdės, mikrofonai, gėlių puokštės, jaunatviškai nerūpestingi mokiniai bei jų laimingi tėveliai. Patys didžiausi darbai nuveikti, jaudinantys ir atsakingi konkursai įveikti. Todėl, kaip ir kasmet, Padėkos dienos proga, muzikos mokykloje buvo pagerbti ir apdovanoti tarptautinių bei respublikinių konkursų laureatai ir jų mokytojai, pasidžiaugta mokiniais, kurie puikiai mokėsi, koncertavo Radviliškio miesto renginiuose, garsino mokyklos vardą šalyje ir už jos ribų.

Šventės pradžioje Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis ir švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas apžiūrėjo mokykloje atnaujintas II ir III aukštų patalpas, su linksmais akordeonistų ansamblio maršo garsais skaičiavo atnaujintos laiptinės - fortepijono klaviatūros imitacijos - laiptus. Valdžios atstovai pasidžiaugė vis gražėjančia mokykla, padėkojo mokyklos direktorei Aurelijai Stončiuvienei už menišką ir subtilų požiūrį į kiekvieną mokyklos kampelį ir detales, kurios kūrybiškai nuteikia čia besimokančius mokinius. Su didele viltimi Radviliškio rajono meras visiems susirinkusiems pažadėjo ir mokyklos koncertų salės atidarymo iškilmes jau naujiems mokslo metams.

Sugužėjus mokyklos bendruomenei į vidinį kiemą savivaldybės svečiai Mero padėkomis Už mokyklos vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje padėkojo šiems Tarptautinių bei Respublikinių konkursų laureatams : Akvilei Korsakaitei, Kajui Korsakui, Karinai Šeipak, Tomai Tkačuk, Adelei Poškutei, Adijai Meškauskaitei, Rusnei Zalencaitei, Gabrielei Bložytei, Radvilei Deltuvaitei, Jutai Butkevičiūtei, Rusnei Mockevičiūtei, Nerijai Andzelytei. Brigitai Žiškytei, Deimantei Dargytei, Vytei Gilytei, Radvilui Janušauskui, Saksofonininkų Ansambliui ( R.Mickus, E. Molis, L.Zinkevičius, A.Levickas), Emilijai Dambrauskaitei, Augustui Kazakevič, Justei Levickaitei, Vokaliniam merginų ansambliui. Jų mokytojams taip pat buvo įteiktos Mero padėkos : Verai Silickajai, Dianai Sabulienei, Ingai Petrauskienei, Donatui Baltučiui, Aurelijai Stončiuvienei, Ryčiui Borusevičiui, Aurelijai Meškauskienei. Mokyklos direktorė Aurelija Stončiuvienė už mokyklos vardo garsinimą respublikoje padėkas įteikė mokiniams : Urtei Kucevičiūtei, Austėjai Letulytei, Arminai Kulpytei, Lėjai Deltuvaitei, Evitai Linkevičiūtei, Luknei Butvilaitei, Saulei Morkūnaitei. Šiais mokslo metais daug koncertavo : Keitė Andrulytė, Liepa Dišlė, Marija Lomaka, Rapolas Valčiukas, Vakaris Valčiukas, Ignas Balčiūnas, Jaunių choras ,,Saulės vaikai“, Chor. dainavimo 1 kl. ansamblis, Chor. dainavimo 3 kl. ansamblis, Chor. dainavimo 5-6 kl. ansamblis, Patricija Butvilaitė, Augustė Motekaitytė. Aktyvūs ir darbštūs mokiniai sugebėjo puikiai mokytis ir daug koncertuoti : Deimantė Rušaitė, Deimantė Vėžytė, Gytė Tamošiūnaitė, Ignas Eremnas, Enrikas Ivanovas - jiems taip pat įteiktos padėkos. Kad būtų pasiekti tokie puikūs rezultatai, mokyklos mokytojai įdėjo visą savo širdį, išmonę ir kantrybę. Už mokinių paruošimą koncertams ir konkursams apdovanoti Marius Atstopas, Jelena Pociuvienė. Romai Apšegienei padėkota už renginių organizavimą. Už ilgametį nuoširdų darbą – Irenai Lipinskienei, Emilijai Zakarkaitei, Irinai Jeriomenko. Už jaunatvišką kūrybiškumą – Dovilei Čiužienei. Už pagalbą kuriant reklaminį muzikos mokyklos filmuką – mokytojai Rasai Atkočiūnienei ir Lizdeikos gimnazijos 3 kl. gimnazistams Viliui Uliui bei Mikui Danylai. Šeimos labdaros ir paramos fondo vadovei Skaidrai Dišlei buvo padėkota už bendradarbiavimą organizuojant mokinių vasaros užimtumą.

Įpusėjus renginiui žaibas ir griaustinis atnešė vasarinį lietų, paskubomis subūrė visą bendruomenę į mokyklos choro klasę , bet nesugadino šventinės nuotaikos, šypsenų ir gausių plojimų. Dėkojome mokytojams ir sau, tėveliams ir mokyklai, Muzikai ir Menui !!!

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 161925
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png4.png6.png3.png7.png
Šiandien158

Šeštadienis, 30 rugsėjo 2023
Į viršų