Tarptautinės mokytojų dienos proga Radviliškyje vyko aukščiausio muzikinio profesionalumo meistriškumo kursai miesto muzikos mokyklos moksleiviams ir šventinis koncertas „Koncertuoju su žvaigžde“.

Spalio 5 dienos rytą, Radviliškio muzikos mokyklos moksleiviams vyko meistriškumo kursai, kuriuos vedė žymusis maestro – dirigentas, pianistas Vytautas Lukočius. Dainavimo paslaptimis dalijosi Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantai – Emilė Elena Dačinskaitė (sopranas, prof. Astos Krikščiūnaitės vokalo klasė) ir Dominykas Urba (tenoras, prof. Algirdo Januto vokalo klasė). Meistriškumo kursai suteikė unikalią galimybę talentingiems Radviliškio muzikos mokyklos moksleiviams ir mokinių chorams išgirsti profesionalių menininkų patarimų bei kartu su jais paruošti bendrą muzikinę programą, kuri nuskambėjo šventiniame koncerte skirtame nusipelniusių mokytojų apdovanojimuose Radviliškio miesto kultūros centre. Gražiausi lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai sukūrė nepamirštamą vakarą tiek žiūrovams, tiek jauniesiems Radviliškio muzikos mokyklos atlikėjams. Kurti kartu su didžiaisiais mūsų šalies meistrais yra pati įdomiausia, daug įkvėpimo ir pasiryžimo tobulėti suteikianti paskata.

Drauge su atlikėjais šventiniame koncerte grojo Radviliškio muzikos mokyklos jaunieji muzikantai. Tai tarptautinių bei respublikinių konkursų laureatai, kurie ne kartą garsino Radviliškio muzikos mokyklą, Radviliškio rajoną bei šalį:

1. Saksofonininkų kvartetas (mokytojas D. Baltutis).
2. Instrumentinis trio (fleitos ir fortepijonas, mokytojai: V. Barzinskis ir D. Sabulienė).
3. Gitarų ansamblis (mokytojas M. Atstopas).
4. Akordeonininkų ansamblis (mokytoja R. Apšegienė).
5. Jaunučių choras (mokytojos: A. Meškauskienė ir N. Adomavičienė, koncertmeisterė V. Silickaja).
6. Jaunių choras „Saulės vaikai“ (mokytoja I. Petrauskienė, koncertmeisteris R. Borusevičius).

Renginio metu Mero padėkos raštu apdovanota ir muzikos mokyklos bendruomenė, kuri visada noriai bendradarbiauja su miesto bei rajono mokyklų, įstaigų ir organizacijų bendruomenėmis, aktyviai koncertuoja miesto bei rajono renginiuose.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 161925
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png4.png6.png3.png3.png
Šiandien154

Šeštadienis, 30 rugsėjo 2023
Į viršų