Radviliškio muzikos mokykloje lankėsi mūsų mokyklos Šeduvos klasės alumnės Ugnės Pilipavičiūtės - Dapkienės tėtis Kęstutis Pilipavičius.

Iš mokytojos Jelenos Pociuvienės sužinojęs, kad mokykloje mokosi nuo karo pabėgusių Ukrainiečių vaikai, kuriems sunku įsigyti instrumentus, kad galėtų mokytis groti namuose, jis į mokyklą atskubėjo ne tuščiomis. Kęstutis šiuo metu gyvena Norvegijoje yra aktyvus Norvegijos Vestland lietuvių bendrijos „Vytis“ narys. Tad drauge su lietuvių bendrija suorganizavo ir mokyklai atvežė paramą: elektrinį sintezatorių; elektrinę gitarą ir kubą. Sintezatorius bus skirtas šiuo metu mūsų mokykloje fortepijonu muzikuoti besimokančiai ukrainietei, groti namuose. Mokyklos instrumentinės grupes sudėti papildys elektrinė gitara bei kubas.  Kartu su Kęstučiu Pilapavičiumi mūsų darželyje lankėsi viešnia iš Ukrainos šiuo metu gyvenanti Norvegijoje Svetlana Palets.

Džiaugiamės ir dėkojame Norvegijos Vestland lietuvių bendrijai „Vytis“, jos nariui Kęstučiui Pilipavičiui ir tikimės, kad ši prasidėjusi graži draugystė tęsis dar ne vienerius metus.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192143
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png4.png6.png3.png3.png
Šiandien154

Šeštadienis, 30 rugsėjo 2023
Į viršų