2023 metų kovo 30 dieną Radviliškio muzikos mokyklos atstovai lankėsi Valkos (Latvija) ir Valgos (Estija) muzikos mokyklose. Tai miestai su kurias bendradarbiauja muzikos mokykla. Tą dieną Valkos (Latvija) muzikos mokykloje vyko Tarptautinis trio konkursas, jame dalyvavo 19 ansamblių iš Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Ukrainos. Konkurse grojo ir dėl prizų varžėsi du mūsų mokyklos kolektyvai.

Konkursas buvo sėkmingas abiem kolektyvams:

  • Mišrus birbynių ir saksofono trio - V. Valčiukas, R. Miškinis ir R. Mickus (mokytojai T. Kanapinskas ir D. Baltutis) tapo II vietos laureatais.

  • Gitaristų trio (J. Dailidonytė, K. Kazakevičiūtė ir M. Povilianskas (mokytojas M. Atstopas) ne tik laimėjo I vetą, bet ir gavo Žiuri komisijos simpatijų prizą.

Sveikiname mokinius ir mokytojas, linkime tolimesnės sėkmės!

Po konkurso susitikome su Valkos (Latvija) ir Valgos (Estija) mokyklos administracija bei mokytojais, Susitikimų metu, buvo aptartos tolimesnės bendradarbiavimo gairės, pasidžiaugta nuveiktais rezultatais, apžiūrėtos mokyklų erdvės, diskutuota apie trijų šalių muzikos ir meno mokyklų panašumus ir skirtumus.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png5.png3.png3.png0.png
Šiandien142

Trečiadienis, 04 spalio 2023
Į viršų