Kovo 26 – balandžio 1 dienomis Radviliškio muzikos mokyklos jaunių choras, vadovaujamas mokytojos Ingos Petrauskienės, dalyvavo V tarptautiniame chorų festivalyje „Istrija 2015“ Poreč mieste Kroatijoje. Tai yra penktasis choro pasirodymas tarptautinėje arenoje: 2009 metais choras dalyvavo festivalyje „Festa choralis“ Bratislavoje (Slovakija), iškovodamas sidabro medalį, 2010 metais „Saulės vaikai“ vyko į tarptautinį vaikų chorų festivalį „Il Gardai in coro“ Malcesine mieste (Italija) ir parsivežė du diplomus už meistriškai atliktas konkursines programas, 2013 metais choras iškovojo sidabro diplomą ir nominaciją už geriausiai atliktą šiuolaikinio

lietuvių kompozitoriaus kūrinį tarptautiniame chorų festivalyje „Šiauliai Cantat“, 2014 metais muzikos mokyklos choras iškovojo III vietą Maskvoje vykusiame tarptautinio vaikų ir jaunimo chorų konkurse „Zvučit Moskva“. Prieš savaitę sugrįžęs choras „Saulės vaikai“ parsivežė diplomą už atliktą festivalio chorinės muzikos programą. Drauge su mūsų vaikais koncertines programas taip pat atliko chorai iš Turkijos, Estijos ir Latvijos. Koncerto metu skambėjo labai įvairi muzika: nuo autentiškų liaudies melodijų iki šiuolaikinių autorių kompozicijų. Atlikti koncertinius numerius choristams padėjo muzikos mokyklos mokytojai-koncertmeisteriai – Vera Silickaja, Rytis Borusevičius ir saksofono mokytojas Donatas Baltutis. Kelionės metu buvo suorganizuotos ekskursijos po Kroatijos Istrijos pusiasalio miestus Poreč ir Pula, bei plaukiojimas po Adrijos jūros fiordą ir salynus. Pastarojo metu visų laukė staigmena – susitikimas jūroje su delfinais, kurie lydėjo mus plaukiojimo metu. Grįžome į namus kupini naujų, dar neregėtų  įspūdžių.

Už suteiktą galimybę įgyvendinti šios kelionės idėją, noriu padėkoti Radviliškio rajono savivaldybės administracijai ir Radviliškio muzikos mokyklos tarybai.

Visus norinčius pasiklausyti Radviliškio muzikos mokyklos jaunių choro „Saulės vaikai“, maloniai kviečiame gegužės 9 dieną 14 valandą į tradicinę Tulpių žydėjimo šventę Burbiškių dvare, kur jaunieji choristai atliks Kroatijos koncertams paruoštą programą.

Radviliškio muzikos mokyklos choro „Saulės vaikai“

Vadovė mokytoja ekspertė Inga Petrauskienė

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 161925
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png3.png3.png6.png1.png
Šiandien14

Penktadienis, 22 rugsėjo 2023
Į viršų