Valkos (Latvijos respublika) ir Valgos (Estijos respublika) miestai yra taip susiglaudę, kad jei nepamatytum iškeltų abiejų respublikų vėliavų ir nedidelio buvusio muitinės pastato, nė nepajustum, kad pasigrožėjęs mažu, srauniu upeliu jau esi kitoje respublikoje.

Su šių miestų muzikos mokyklomis Radviliškio muzikos mokykla draugauja jau 12 metų. Atvyksta vieni pas kitus į konkursus, festivalius, mokyklų jubiliejus, keičiasi natomis, dalijasi metodine patirtimi.

 

Šių metų balandžio 8 dieną Valkos muzikos mokykloje įvyko trečiasis ansamblių konkursas, skirtas Janio Cimzės (kompozitoriaus ir muzikos pedagogo), kurio vardu pavadinta jų mokykla,  200 m. jubiliejui paminėti. Mūsų muzikos mokyklos instrumentiniai ansambliai dalyvavo visuose – duetų, trio, o šį kartą – kvartetų konkursuose. Į konkursą vyko šie ansambliai ir mokiniai: gitaristų – V. Gudeliauskaitė, E. Žygaitė, V. Noraitytė, S. Kavaliauskas (mokytojas M. Atstopas), akordeonininkų -  M. Bagušis, J. Janužaitė, Eimantė Plukaitė, Evelina Plukaitė (mokytojas V. Bulzgis), saksofonininkų – G. Verdingas, G. Golubevas, V. Špakauskas, A. Česas  (mokytojas D. Baltutis),  kanklininkių – S. Mikšytė, E. Ubartaitė, K. Tumėnytė, K. Norvaiša (mokytoja I. Lipinskienė) ir mišrios sudėties: du akordeonai, kanklės ir bosinė gitara – K. Bilžaitė, L. Augulis, K. Stavginskaitė, V. Gudeliauskaitė (mokytoja R. Apšegienė).

Konkurse  dalyvavo kvartetai iš Valgos ir Valkos, Rygos, Limbažu,  Alūksnes, Valmieras muzikos mokyklų.  Įspūdingą programą atliko Rygos muzikos mokyklos styginis kvartetas,  Valkos muzikos mokyklos fleitininkai, marimba grojantys jaunuoliai ir kt.  Ansamblių pasirodymą vertino kompetentinga trijų respublikų komisija. Mūsų kvartetai tapo  laureatais ir diplomantais.

Laisvu laiku nuėjome į Estijos Valgos muzikos mokyklą. Mums parodė renovuotos mokyklos atnaujintą koncertų salę, individualių ir grupinių užsiėmimų klases, garso įrašų kabinetą.

Mūsų mokiniams buvo įdomu, kad pasisvečiavę Estijoje, netrukus grįžome į Latviją. O į Lietuvą, į namus važiavome ilgai – beveik šešias valandas. Nors kelione buvo ilga, bet prasminga.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192521
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png3.png3.png6.png0.png
Šiandien13

Penktadienis, 22 rugsėjo 2023
Į viršų