Jau dešimtą kartą š.m. birželio 03 dieną Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje rinkosi jaunieji atlikėjai  norintys prisiliesti prie didingiausio instrumento – vargonų. Aurelijos Šakėnienės ir Dianos Sabulienės iniciatyva organizuotas festivalis subūrė vargonų muzikos mylėtojus. Organizatorės džiaugiasi atsiradusia galimybė vaikams groti Radviliškio bažnyčios vargonais. Festivalis ,,Polifonija ir aš“ turi savitą braižą ir pasižymi dalyvių gausa.

57 Raseinių, Radviliškio, Kelmės, Šiaulių, Pakruojo muzikos ir meno mokyklų auklėtiniai bei jų mokytojai turėjo galimybę pasimokyti  groti vargonais ir dalyvauti seminare –praktikume ,,Polifoninių kūrinių atlikimo vargonais ypatumai“. Lektoriai - Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Muzikos fakulteto Vargonų ir klavesino katedros dėstytojai doc. Renata Marcinkutė Lesieur, doc. Jarūnė Barkauskaitės ir doc. Gediminas Kviklys. Festivalis ,,Polifonija ir aš“ jaunuosius atlikėjus ir profesionalius Lietuvos vargonininkus, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojus, subūrė į vieną  vargonų muzikos mylėtojų būrį.

Baigiamasis koncertas  „Vargonų įkvėpti vakarai“ vyko po šv.Mišių. Koncerte skambėjo jaunųjų Radviliškio muzikos mokyklos atlikėjų – Patricijos Butvilaitės (mokytoja D.Sabulienė ), Justinos Krikščiukaitės, Urtės Baublytės (mokytoja Aurelija Šakėnienė)ir Gabrielio Kačinsko( mokytoja A.Minciuvienė )vargonais atliekami kūriniai. Baigiamajame koncerte šalia jaunųjų atlikėjų  koncertavo ir dėstytojai doc. Renata Marcinkutė Lesieur, doc. Jarūnė Barkauskaitės ir doc. Gediminas Kviklys, bei buvo skaitomos eilės. Koncertobei festivalio dalyviai ir organizatoriai apdovanoti mero padėkomis bei gėlėmis.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 161925
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png8.png3.png3.png6.png0.png
Šiandien13

Penktadienis, 22 rugsėjo 2023
Į viršų