Informacija stojantiesiems:

Į muzikos mokyklą priimami 6–14 metų vaikai, išlaikę Stojamąjį egzaminą. Programą sudaro pradinis muzikinis (trukmė – 4 metai) ir pagrindinis muzikinis (trukmė – 4 metai) ugdymas. Programos metu mokoma šių dalykų: muzikavimo (grojimas pasirinktu instrumentu (fortepijonu, smuiku, mušamaisiais instrumentais, saksofonu, akordeonu, fleita, kanklėmis, birbyne, gitara), solinis dainavimas, chorinis dainavimas), solfedžio, muzikos istorijos, vokalinio ansamblio, instrumentinio ansamblio.

Stojančiojo vaiko tėvai/globėjai pildo prašymą DĖL PRIĖMIMO Į MUZIKOS MOKYKLĄ, kurį siunčia elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba šio prašymo elektroninę formą.

Į ikimokyklinio ugdymo programą priimami visi norintys 3-6 metų vaikai visus  metus be Stojamojo egzamino. Vyksta integruotos muzikinio lavinimo pamokos, nuo antrų mokymosi metų mokoma groti pasirinktu muzikos instrumentu. Mokymosi trukmė 1-4 metai. Stojančiojo vaiko tėvai/globėjai pildo prašymą DĖL PRIĖMIMO Į KITAS MUZIKOS MOKYKLOS PROGRAMAS, kurį siunčia elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba šio prašymo elektroninę formą.

Į mėgėjų muzikinio ugdymo programą priimami mokiniai nuo 12 metų be Stojamojo egzamino visus metus. Programos metu mokoma šių dalykų: muzikavimo (grojimas pasirinktu instrumentu (fortepijonu, smuiku, mušamaisiais instrumentais, saksofonu, akordeonu, fleita, kanklėmis, birbyne, gitara),   solinis  dainavimas, chorinis dainavimas), ansamblinio muzikavimo.  Mokymosi trukmė neribota. Stojančiojo vaiko tėvai/globėjai pildo  prašymą DĖL PRIĖMIMO Į KITAS MUZIKOS MOKYKLOS PROGRAMAS, kurį siunčia elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba šio prašymo elektroninę formą.

Į mėgėjų teatrinio ugdymo programą priimami vaikai nuo 6 metų be Stojamojo egzamino visus metus. Jie mokosi vaidybos, sceninės kultūros, kalbos ir judesio. Mokymosi trukmė neribota. Stojančiojo vaiko tėvai/globėjai pildo prašymą DĖL PRIĖMIMO Į KITAS MUZIKOS MOKYKLOS PROGRAMAS, kurį siunčia elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba šio prašymo elektroninę formą.

Į integruotą muzikinio ugdymo programą neįgaliems mokiniams priimami vaikai nuo 7 metų. Ugdymo procesas organizuojamas atsižvelgiant į mokinių amžiaus raidos ypatumus, asmeninius gebėjimus ir poreikius. Mokymosi trukmė neribota. Stojančiojo vaiko tėvai/globėjai pildo prašymą DĖL PRIĖMIMO Į KITAS MUZIKOS MOKYKLOS PROGRAMAS, kurį siunčia elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba šio prašymo elektroninę formą.

Į suaugusiųjų mėgėjų muzikinio ugdymo programą priimami suaugusieji nuo 18 metų be Stojamojo egzamino. Jie mokosi vokaliniame arba instrumentiniame ansamblyje. Pamokos grupinės, mokymosi trukmė neribota. Stojantysis pildo prašymą DĖL PRIĖMIMO Į MUZIKOS MOKYKLOS SUAUGUSIŲJŲ MĖGĖJŲ MUZIKINIO UGDYMO PROGRAMĄ, kurį siunčia elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba šio prašymo elektroninę formą.

Prašymai:

 Prašymas dėl priėmimo į muzikos mokyklą (.DOC)

 Prašymas dėl priėmimo į kitas muzikos mokyklos programas (.DOC)

Prašymas dėl priėmimo į muzikos mokyklos suaugusiųjų mėgėjų muzikinio ugdymo programą (.DOC)

Elektroninės formos:

 Prašymas dėl priėmimo į muzikos mokyklą

 Prašymas dėl priėmimo į kitas muzikos mokyklos programas

Prašymas dėl priėmimo į muzikos mokyklos suaugusiųjų mėgėjų muzikinio ugdymo programą

Radviliškio muzikos mokykloje Jūs galite išmokti groti įvairiais muzikos instrumentais.

Susipažinkite:

 

 

 
 

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Mintys apie muziką

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 161925
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
2.png0.png8.png6.png7.png6.png
Šiandien66

Antradienis, 26 spalio 2021
Į viršų